Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +9.4℃, A vējš 4.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-05-11
Jaunie orientieristi veiksmīgi turpina sezonu

Noslēdzies Pasaules skolēnu čempionāts, kas notika Turcijā, Tekirovas (garā orientēšanās distance) un Beicikas (vidējā distance) apkārtnē. Sacensībās, kas notika tehniski sarežģītā, klinšainā un akmeņainā apvidū, stabilus rezultātus rādīja Siguldas Valsts ģimnāzijas 8.klases audzēkne Magda Cigle, 44 dalībnieču konkurencē izcīnot 11. un 9.vietu valstu izlašu W-2 grupā, kas, saskaitot divu dienu rezultātus kopā, Magdai dod labāko rezultātu no šajā grupā startējušajām Latvijas meitenēm.

Kamēr izlases dalībnieki cīnījās Turcijā, labs starts izdevās Madim Ciglim Rīgas kausos Bumbukalnā, arī tehniski sarežģītā sīkā reljefa apvidū, kuros piedalījās arī Lietuvas, Krievijas un Somijas jaunie orientieristi. Uzvarot pirmajā sacensību dienā un kopvērtējumā apsteidzot visus mājās palikušos M-16 grupas latviešu puišus, bet piekāpjoties vien Lietuvas sportistam, godam nopelnīta 2.vieta. Nils Ciglis izcīnīja 4.vietu M-14 grupā, Kristīne Brunere (W-14 gr.) un Kristaps Bruners (M-16) ierindojās 6.vietās.

Ērgļu novadā notika kārtējās Latvijas kausa divu dienu sacensības „Orientēšanās kluba „Arona” kauss”. Sīvā konkurencē, abās dienās stabili izcīnot 2.vietas, divu dienu kopvērtējumā, trešajā vietā palika Kristīne Brunere (W-14). Kristapam Bruneram 5.vieta (M-16), Nilam Ciglim (M-14) un Magdai Ciglei (W-16) šoreiz tikai 9.vietas.

Vēl rezultāti: Kristaps Bruners kopā ar Cēsu jauniešiem ieguva 1.vietu Meridiāna nakts stafetēs MIXJ grupā, bet novada orientieristi Ričards Ansviesulis, Nils Ciglis un Mārtiņš Auziņš – 1.vietu Daugavas kausa stafetēs M-14 grupā.

Nākamās nedēļas nogalē jutīsim līdzi orientieristiem tepat – Siguldā (sprints) un Nītaurē (garā distance), kur risināsies vienas no svarīgākajām šīs sezonas sacensībām – Latvijas čempionāts. Ar šīm sacensībām arī noslēgsies atlase uz Latvijas izlasi startiem Baltijas čempionātā (notiks Latvijā, Tukuma apkārtnē) un Eiropas jauniešu čempionātā (Rumānijā). Siguldas novada bērnu un jauniešu dalība sacensībās tiek nodrošināta ar Siguldas novada Domes atbalstu.


Informāciju sagatavoja:
Alīda Ābola

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi