Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.8℃, D vējš 0.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-05-11
Norisināsies skriešanas seriāla „Siguldas apļi 2015” otrā kārta

Ceturtdien, 14. maijā, plkst.18.00 Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā (Puķu ielā 4) notiks skriešanas seriāla „Siguldas apļi” otrais posms. Skriešanas seriālā var piedalīties ikviens interesents – gan paši mazākie novadnieki, gan sirmgalvji, veicot distanci atbilstoši savām spējām un sagatavotībai. Pasākuma laikā būs iespēja saņemt arī profesionālu skrējēju un treneru konsultācijas par pareizu iesildīšanos un skriešanu.

Jau ziņots, ka aprīlī Siguldas Aktīvās atpūtas un sporta centrā starts tika dots skriešanas seriālam “Siguldas apļi”, kura mērķis ir veicināt iedzīvotāju iesaisti sporta aktivitātēs, tāpēc šajā pasākumā galvenais nav ātrums, bet skriešanas biežums, ilgums un regularitāte.

Šogad pasākums, kas treniņskrējienu dalībniekus pulcē reizi mēnesī, notiek jau piekto gadu. Nākošās „Siguldas apļu” kārtas norisināsies:
•    11.jūnijā
•    9.jūlijā
•    13.augustā
•    10.septembrī
•    8.oktobrī

Iepriekšējā pieteikšanās skrējieniem internetā – www.ba2.lv, aizpildot dalībnieka anketu. Dalība skriešanas seriālā ir bez maksas.

Skriešanas seriālam „Siguldas apļi 2015” ir pievienojies jauns sponsors ASICS, kas sezonas noslēgumā četriem dalībniekiem, kas būs veikuši visvairāk apļus pēdējo piecu posmu kopvērtējumā vecuma grupās V10-14, S10-14, V16-60 un S16-60, dāvinās ASICS  skriešanas apavus.

Skriešanas seriālu “Siguldas apļi” organizē Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde, sadarbībā ar Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centru, biedrību „A2” un Siguldas Sporta skolu. Pasākumu atbalsta “Siguldas minerālūdens”.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi