×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +10.8℃, DR vējš 2.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-05-26
Siguldā notiks amatieru sacensību pludmales volejbolā atklāšanas posms

Sestdien, 30.maijā, Siguldas pludmales volejbola laukumos norisināsies volejbola sacensību “Joker Beach Ball'15” atklāšanas posms – tās ir lielākās amatieru sacensības Baltijā pēc komandu skaita.

Sacensības norisināsies gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Atklāšanas posmā pasākuma organizatori sola
dažādas atrakcijas arī pasākuma skatītājiem, kuriem būs iespēja uzspēlēt galda futbolu, novusu, dambreti, kārtis un arī badmintonu. Sacensību spēlētājiem un atbalstītājiem būs iespēja atpūsties ērtajos pufos un zem nojumes.

“Joker Beach Ball'15” sacensības kopumā norisināsies 16 vīriešu posmos – Siguldā, Cēsīs, Madonā, Vecumniekos, Remtē, Pļavās, Limbažos, Kuldīgā, Kolkā, Iršos, Kalnmuižas pilī, Alūksnē, Mazsalacā, Zeltiņos, Vecpiebalgā un Jēkabpilī. Sacensības norisināsies arī 8 sieviešu posmos – Siguldā, Cēsīs, Vecumniekos, Pļavās, Limbažos, Kuldīgā, Alūksnē un Jēkabpilī. Katra posma uzvarētājs gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē saņems naudas balvu 50 Euro apmērā un mūsu atbalstītāju neaizmirstamās balvas.

Sacensībām var pieteikties interneta vietnē www.beachball.lv. Piesakoties elektroniski, dalības maksa – 5 eiro, piesakoties sacensību norises vietā – 10 eiro.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi