Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.6℃, DR vējš 3.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-05-27
Trīs novada orientieristi izcīnījuši vietu Latvijas izlasē

Ar Latvijas čempionātu, kas notika aizpagājušās nedēļas nogalē Siguldā (sprints) un Nītaurē (garā distance), noslēgusies atlase uz Latvijas izlasi bērnu un jauniešu startiem Baltijas čempionātā (Latvijā, Tukuma apkārtnē, 30. – 31.maijā) un Eiropas jauniešu čempionātā (Rumānijā, 24. – 29.jūnijā).

Vietu Latvijas izlasē nodrošināja Kristaps Bruners (V–16 grupā) un Kristīne Brunere (S–14 grupā) ar uzvarām Latvijas čempionāta sprinta distancē, un Magda Cigle (S–16 grupā) ar otro vietu sprintā un ceturto vietu garajā distancē. Šie trīs orientieristi nedēļas nogalē Tukuma apkārtnē cīnīsies par Baltijas čempionu tituliem, bet Kristaps Bruners un Magda Cigle, pateicoties Siguldas novada pašvaldības atbalstam, jūnijā dosies uz Rumāniju, Cluj Napocu aizstāvēt Latvijas godu Eiropas jauniešu čempionātā.

Pagājušās nedēļas nogalē Baldonē risinājās Latvijas kausa posms – Rīgas čempionāts. Magda Cigle ieguva trešo vietu garajā distancē S–16 grupā. Startējot kopā ar Cēsu novada vienaudžiem, Kristīne Brunere pēdējā etapā izcīnīja skaistu uzvaru savai komandai orientēšanās stafetē S–14 grupā, bet Kristaps Bruners stafešu pēdējā etapā pacēla savu komandu uz otro vietu V–16 grupā.

Informāciju sagatavoja:
Alīda Ābola


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi