Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 20. maijs
Šodien sveicam: Venta, Salvis, Selva
Laika ziņas: Sigulda +10.4℃, DA vējš 2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-05-28
Ceturtdien notiks skrituļošanas seriāla „S! – SKATE” 2.posms

Ceturtdien, 28.maijā, plkst.18.30 Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā notiks skrituļošanas seriāla „S! – SKATE” otrais posms. Sacensību mērķis ir popularizēt skrituļslidošanas sporta veidu dažādu vecumu paaudžu vidū un veicināt lietderīgu un fiziski aktīvu brīvā laika pavadīšanu.

Plkst.18.30 starts tiks dots treka braucienam (pirmajā, otrajā, ceturtajā un piektajā posmā visi dalībnieki sākumā veic 200m treka distanci ar intervāla startu, pēc kuras rezultātiem kārto uz starta pamatdistancē. Treka distance netiek vērtēta kopvērtējumā). Pieteikumu precizēšana un numuru saņemšana sacensību dienā notiks ne vēlāk kā 30 minūtes pirms starta. Reģistrācija sāksies no plkst.17.30.

Dalības maksa, piesakoties sacensībām uz vietas: V6, S6, V8, S8 grupās startējošajiem – 2 eiro; V10, S10, V12, S12, V14, S14, VJ, SJ grupās startējošajiem – 4 eiro; VE, SE, V40, S40 grupās startējošajiem – 8 eiro.

Sacensību nolikums paredz, ka visiem dalībniekiem sacensībās obligāti jālieto aizsargķiveres. Ieteicami arī elkoņu, ceļu un delnu aizsargi.

Katrā posmā 1. – 3.vietu ieguvējus apbalvos ar diplomiem (tos varēs saņemt nākamajā posmā) un sponsoru balviņu. Sezonas kopvērtējumā 1. – 3.vietu ieguvējus visās vecuma grupās apbalvos ar rīkotāju un atbalstītāju sarūpētām balvām, kausiem un diplomiem.

Pirmais „S! – SKATE” posms tika aizvadīts 30.aprīlī, kopumā šajā sezonā paredzēti vēl pieci „S! – SKATE” skrituļošanas posmi.

Skritoļošanas posmi norisināsies:

2.posms – 28.maijs;
3.posms – 25.jūnijs;
4.posms – 30.jūlijs;
5.posms – 27.augusts;
6.posms – 24.septembris.

Ar sacensību nolikumu iespējams iepazīties šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi