×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +20.8℃, R vējš 4.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-06-29
Noskaidroti uzvarētāji Siguldas novada pludmales volejbola turnīra 2.posmā

28.jūnijā Gaujas pludmales volejbola laukumos norisinājās Siguldas novada pludmales volejbola turnīrs MIX un veterānu komandām. MIX komandā spēlēja sieviete un vīrietis bez vecuma ierobežojuma. Savukārt veterānu grupā +80, kur spēlē divi dalībnieki, komandas kopējais gadu skaits bija virs 80 gadiem. Veterānu grupa +210, kur komandas kopējais gadu skaits nedrīkst būt mazāks par 210 gadiem un spēlē 3 dalībnieki, šoreiz netika pārstāvēta. Sīvā cīņā tika noskaidroti 2.posma uzvarētāji.

Veterānu grupā +80
1.vieta Andis Krūmiņš un Māris Kligins
2.vieta Lotars Auziņs un Dzintars Knēža
3.vieta Gunars Balka un Ainārs Uzuls

Mix komandām
1.vieta Pauls Gureckis un Jekaterina Romanova
2.vieta Arta Stelpe un Edgars Lešinskis
3.vieta Laura Petroviča un Gatis Berdinskis

Nākamais pludmales volejbola turnīrs sievietēm un vīriešiem notiks 19.jūlijā. MIX un veterānu grupām sacensības norisināsies 2.augustā. Pieteikšanās turnīram online reģistrēšanās sistēmā mājaslapā www.siguldassports.lv līdz katra posma iepriekšējās dienas plkst.17.00, pieteikšanās sacensību dienā līdz plkst.10.00 sacensību vietā pie galvenā tiesneša Normunda Šultes. Dalība sacensībās ir bez maksas.

 

 

 

 

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi