Piektdiena, 13. decembris
Šodien sveicam: Lūcija, Veldze
Laika ziņas: Sigulda +0.9℃, D vējš 4.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2015-07-14
Biedrība „Aicinājums Tev” īsteno starptautisku jauniešu apmaiņas projektu

Biedrība „Aicinājums Tev” uzsākusi īstenot jauniešu starptautisko apmaiņas projektu „Take Your Chance” programmā „Erasmus+: Jaunatne darbībā”.

Projekta „Take Your Chance” mērķis ir caur radošām aktivitātēm veicināt dažādu valstu jauniešu savstarpējo līdzdalību, sapratni un sadarbību, attīstot jauniešos radošumu un dažādu valstu kultūras izpratni, projektā iekļaujot jauniešus gan ar īpašām vajadzībām (ar dažāda veida invaliditāti), gan jauniešus ar ierobežotām iespējām (ekonomiskie šķēršļi).

Jauniešu apmaiņas projekta aktivitātes notiks no 19. līdz 30.jūlijam Siguldā, Krimuldā un Salacgrīvā, kur satiksies 30 jaunieši no piecām valstīm – Bulgārijas, Gruzijas, Itālijas, Polijas un Latvijas, lai kopīgi iepazītu citu valstu kultūru, veidotu Eiropas starpkultūru dialogu, paplašinātu redzesloku, iegūtu jaunas zināšanas un prasmes. Jauniešiem būs iespēja iesaistīsies piecās radošajās darbnīcās un sporta aktivitātēs.

Projekts „Take Your Chance” tiek īstenots programmas „Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros un tiek finansēts ar Eiropas Kopienas atbalstu.

Informāciju sagatavoja:
projekta koordinatore

Diāna Jasinska


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi