Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +9.7℃, ZR vējš 2.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-07-16
Notiks Riteņbraukšanas skolas sacensības; ierobežos satiksmi

Jūlija beigās norisināsies Rīgas Riteņbraukšanas skolas Rīgas pilsētas meistarsacīkstes jauniešiem daudzdienu braucienā riteņbraukšanā šosejā.

Sacensību ietvaros 24.jūlijā 11.00 Garkalnē no ceļu pārvada virzienā uz Mālpili tiks dots starts sacensībām, kas no Sēnītes un Raganas virzīsies uz Turaidu un Siguldu, ap plkst. 13.00 noslēdzoties pie Siguldas Bobsleja un kamaniņu trases

Savukārt svētdien, 26.jūlijā Siguldā no plkst.10.30 jaunie riteņbraucēji pulcēsies pie Krimuldas muižas, lai plkst.11.00 piedalītos Latvijas čempionātā un Rīgas pilsētas 2015.gada meistarsacīkšu – jauniešu daudzdienu velobrauciena šosejā sacensību noslēdzošajam etapam. Velobrauciena maršruts no Krimuldas muižas virzīsies uz Turaidu un tad pa Serpentīna ceļa virzīsies augšup uz Krimuldas ielu. Kopumā velobraucēji veiks 6 apļus, katru 6,5 kilometrus garu.

Velobrauciena laikā 26.jūlijā no plkst.11.00 līdz 12.30 tiks daļēji slēgtas ielas  posmā no Krimuldas līdz šosejai P 7 un Turaidas iela (posmā no Turaidas līdz serpentīna ceļam.

Papildu informācija par sacensību organizēšanu pieejama pie Rīgas Riteņbraukšanas skolas direktora vietnieka Pētera Griķīša pa tālruni: 28888880.
 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi