×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 10. jūnijs
Šodien sveicam: Malva, Anatols, Anatolijs
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-07-29
Aicina piedalīties „Red Bull Uzvaras Mežs” 10 stundu velosacensībās

Svētdien, 9.augustā, plkst.10.00 Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā tiks dots starts „Red Bull Uzvaras Mežam” – 10 stundu ilgām izturības velosacensībām pa mežu, kurās var piedalīties dalībnieki ar jebkādu velosipēdu, sākot no 16 gadu vecuma.

Sacensības „Red Bull Uzvaras Mežs” Latvijā notiks pirmo reizi. Sacensību dalībnieki cīnīsies par vērtīgām balvām, kopvērtējuma uzvarētājiem galvenajā balvā – velosipēds „Cube Elite C68 SLT 29 Zeroblack”. Dalība sacensībās ir bezmaksas. Sacensību limits – 1000 dalībnieki.

Reģistrācija sacensībām notiks Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā, Puķu ielā 4. Katram dalībniekam jāapliecina sava dalība sacensībās, no plkst.7.30 līdz 9.30 reģistrējoties reģistrācijas punktā pie trases starta. Līdz ar reģistrēšanos tiks izsniegti starta numuri, elektroniskais laika čips un notiks velosipēdu pārbaude.

Sacensībās individuāli tiks vērtēti vīrieši un sievietes. Godalgoto vietu sadalījums: 1.– 3.vieta Solo sieviešu klasē; 1.– 3.vieta Solo vīriešu klasē. Uzvarētājs tiks noteikts pēc visvairāk nobraukto apļu skaita, dalībnieki pēdējā aplī varēs doties ne vēlāk kā plkst.19.45. Vienādu apļu skaita gadījumā uzvarēs tas dalībnieks, kurš finišējis pirmais, dodoties sacensību pēdējā aplī.

Pasākuma programma:

  • plkst.7.30 – 9.30 reģistrēšanās pie trases starta, pie „Red Bull” darbiniekiem;
  • plkst.10.00 – 20.00 sacensības;
  • plkst.20.00 – 20.30 apbalvošana.

(Laika plāns ir provizorisks un var tikt mainīts attiecīgās dienas laika apstākļu dēļ.)

Ar sacensību nolikumu iespējams iepazīties šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi