×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-07-29
Aicina piedalīties „Red Bull Uzvaras Mežs” 10 stundu velosacensībās

Svētdien, 9.augustā, plkst.10.00 Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā tiks dots starts „Red Bull Uzvaras Mežam” – 10 stundu ilgām izturības velosacensībām pa mežu, kurās var piedalīties dalībnieki ar jebkādu velosipēdu, sākot no 16 gadu vecuma.

Sacensības „Red Bull Uzvaras Mežs” Latvijā notiks pirmo reizi. Sacensību dalībnieki cīnīsies par vērtīgām balvām, kopvērtējuma uzvarētājiem galvenajā balvā – velosipēds „Cube Elite C68 SLT 29 Zeroblack”. Dalība sacensībās ir bezmaksas. Sacensību limits – 1000 dalībnieki.

Reģistrācija sacensībām notiks Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā, Puķu ielā 4. Katram dalībniekam jāapliecina sava dalība sacensībās, no plkst.7.30 līdz 9.30 reģistrējoties reģistrācijas punktā pie trases starta. Līdz ar reģistrēšanos tiks izsniegti starta numuri, elektroniskais laika čips un notiks velosipēdu pārbaude.

Sacensībās individuāli tiks vērtēti vīrieši un sievietes. Godalgoto vietu sadalījums: 1.– 3.vieta Solo sieviešu klasē; 1.– 3.vieta Solo vīriešu klasē. Uzvarētājs tiks noteikts pēc visvairāk nobraukto apļu skaita, dalībnieki pēdējā aplī varēs doties ne vēlāk kā plkst.19.45. Vienādu apļu skaita gadījumā uzvarēs tas dalībnieks, kurš finišējis pirmais, dodoties sacensību pēdējā aplī.

Pasākuma programma:

  • plkst.7.30 – 9.30 reģistrēšanās pie trases starta, pie „Red Bull” darbiniekiem;
  • plkst.10.00 – 20.00 sacensības;
  • plkst.20.00 – 20.30 apbalvošana.

(Laika plāns ir provizorisks un var tikt mainīts attiecīgās dienas laika apstākļu dēļ.)

Ar sacensību nolikumu iespējams iepazīties šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi