Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Trešdiena, 25. maijs
Šodien sveicam: Anšlavs, Junora
Laika ziņas: Sigulda +16.8℃, D vējš 3.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-08-11
Siguldiešiem labi rezultāti Jaunatnes pludmales volejbola čempionātā

29.jūlijā un 5.augustā Gulbenē norisinājās Cēsu novada, Gulbenes novada un Siguldas novada atklātā Jauniešu pludmales volejbola čempionāta 2.posma sacensības „A” vecuma grupā (1996. gadā dzimušie un jaunāki), „B” vecuma grupā (1999.gadā dzimušie un jaunāki), „C” vecuma grupā (2001.gadā dzimušie un jaunāki) un „D” vecuma grupā (2003.gadā dzimušie un jaunāki) meitenēm un zēniem.

Atkārtoti Siguldas komandas aizņēma visu goda pjedestālu „D” vecuma grupā zēniem. Gustavs Auziņš un Kārlis Jaundžeikars izcīnīja 1.vietu, Dāvis Vēvers un Daniels Žukovskis izcīnīja 2.vietu, Sandijs Suhānovs, savukārt 3. vietu izcīnīja Reinis Rorbaks.

„C” vecuma grupā zēniem Kristaps Liepa un Reinis Bērziņš ieguva 3.vietu. „B” vecuma grupā zēniem Ralfs Balodis un Kristaps Liepa ieguva 2.vietu. „A” vecuma grupā zēniem Kristaps Ozols un Teodors Kerimovs izcīnīja 2.vietu, Mārcis Gaigalnieks un Kristaps Zeila ieguva 4.vietu. „A” vecuma grupā meitenēm Liene Modnika un Santa Tīruma ieguva 7.vietu.

Cēsu novada, Gulbenes novada un Siguldas novada atklātā jauniešu pludmales volejbola čempionāta finālsacensības notiks 18.augustā Cēsīs „B” vecuma grupas meitenēm un zēniem un „D” vecuma grupas meitenēm un zēniem, bet 21.augustā Siguldā norisināsies „A” vecuma grupas meitenēm un zēniem un „C” vecuma grupas meitenēm un zēniem.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas VĢ sporta skolotājs
Normunds Šulte

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi