×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Ceturtdiena, 7. jūlijs
Šodien sveicam: Alda, Maruta
Laika ziņas: Sigulda +11.4℃, DR vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-08-11
Siguldiešiem labi rezultāti Jaunatnes pludmales volejbola čempionātā

29.jūlijā un 5.augustā Gulbenē norisinājās Cēsu novada, Gulbenes novada un Siguldas novada atklātā Jauniešu pludmales volejbola čempionāta 2.posma sacensības „A” vecuma grupā (1996. gadā dzimušie un jaunāki), „B” vecuma grupā (1999.gadā dzimušie un jaunāki), „C” vecuma grupā (2001.gadā dzimušie un jaunāki) un „D” vecuma grupā (2003.gadā dzimušie un jaunāki) meitenēm un zēniem.

Atkārtoti Siguldas komandas aizņēma visu goda pjedestālu „D” vecuma grupā zēniem. Gustavs Auziņš un Kārlis Jaundžeikars izcīnīja 1.vietu, Dāvis Vēvers un Daniels Žukovskis izcīnīja 2.vietu, Sandijs Suhānovs, savukārt 3. vietu izcīnīja Reinis Rorbaks.

„C” vecuma grupā zēniem Kristaps Liepa un Reinis Bērziņš ieguva 3.vietu. „B” vecuma grupā zēniem Ralfs Balodis un Kristaps Liepa ieguva 2.vietu. „A” vecuma grupā zēniem Kristaps Ozols un Teodors Kerimovs izcīnīja 2.vietu, Mārcis Gaigalnieks un Kristaps Zeila ieguva 4.vietu. „A” vecuma grupā meitenēm Liene Modnika un Santa Tīruma ieguva 7.vietu.

Cēsu novada, Gulbenes novada un Siguldas novada atklātā jauniešu pludmales volejbola čempionāta finālsacensības notiks 18.augustā Cēsīs „B” vecuma grupas meitenēm un zēniem un „D” vecuma grupas meitenēm un zēniem, bet 21.augustā Siguldā norisināsies „A” vecuma grupas meitenēm un zēniem un „C” vecuma grupas meitenēm un zēniem.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas VĢ sporta skolotājs
Normunds Šulte

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi