×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 28. novembris
Šodien sveicam: Rita, Vita, Olita
Laika ziņas: Sigulda -2.4℃, A vējš 1.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-09-02
Notiks Siguldas kalnu maratons

Sestdien, 3.oktobrī, plkst.10.00 Siguldā sāksies ikgadējais “ASICS Siguldas kalnu maratons”, kuru sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību organizē RAID.lv. Sacensību dalībnieki, atbilstoši savām spējām, varēs piedalīties 70 kilometru garajā kalnu maratonā vai kādā no īsākajām distancēm, kuru garums ir 35 un 15 kilometri, bet vertikālais kāpums – 1100 un 600 augstuma metri.

Pēc sacensību dalībnieku atzinuma, Siguldas kalnu maratons ir Latvijā un Baltijā izaicinošākais maratonskrējiens, jo, atšķirībā no citiem, ir iespaidīgi garš, notiek pa dabas takām un pats būtiskākais – iekļauj lielāko vertikālo kāpuma metru summu. Maratona 70 kilometru distancē ir jāpārvar vairāk nekā 2200 metri kāpuma. Par papildus grūtību faktoru jāuzskata arī laika apstākļi, kas reti ir patīkami – iepriekšējos gados Siguldas kalnu maratons ir noticis gan pa svaigi uzsnigušu sniegu, gan vētrā ar pamatīgu lietusgāzi.

“ASICS Siguldas kalnu maratona” trase vedīs pa Gaujas senlejas takām posmā starp Gaujas tiltu un kājnieku tiltu pie Velnalas klintīm, atsevišķos posmos skrējiens notiks arī pa pilsētas ielām.

Skrējiens ar katru gadu kļūst arvien populārāks un tā dalībnieku skaits pieaug. Pērn Siguldas kalnu maratonā startēja aptuveni 750 skrējēji. Starp dalībniekiem ir arī krietns pulks ārvalstnieku, jo Siguldas kalnu maratons kopš 2007.gada ir iekļauts pasaules populārākā kalnu maratona – 165kilometrus garā skrējiena apkārt Monblānam (Ultra Trail du Mont Blanc) kvalifikācijas skrējienu listē.

Dalības maksa: 15 kilometru distancē, piesakoties līdz 10.septembrim - 18 eiro, pēc tam 25 eiro un dārgāk, 35 kilometru distancē, piesakoties līdz 10.septembrim - 25 eiro, pēc tam 30 eiro un dārgāk, 70 kilometru distancē, piesakoties līdz 10.septembrim 30 eiro, pēc tam – 35 eiro un dārgāk. Iepriekšēja reģistrācija sacensībām līdz 30.septembrim notiek interneta vietnē www.raid.lv.

Sacensību starta laikā no plkst.10.05 līdz 10.15 paredzēts slēgt satiksmi Ziedu ielā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi