×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +13.4℃, ZA vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-09-04
Noslēdzies velobraukšanas seriāls bērniem "S! VELO"

Kopš maija Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā reizi mēnesī norisinājās MTB/VELO seriāls "S!-VELO 2015". Sacensību mērķis bija popularizēt velosportu, kā iedzīvotājiem pieejamu sporta veidu un veicināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu bērnu un jauniešu vidū.

Velobraukšanas seriāla "S!-VELO 2015" ietvaros visas vasaras garumā norisinājās pieci sacensību posmi un tajos aicināti piedalīties bērni un jaunieši līdz 14 gadu vecumam. Sacensībās bērni un jaunieši startēja 10 vecuma grupās, piecās dažādās distancēs.

Ceturtdien, 3.septembrī norisinājās sacensību pēdējais posms.

Sacensību kopvērtējuma rezultāti pieejami šeit: http://ba2.lv/rezultati/2015/svelo/S!velo_kopvertejums.pdf

Sacensības organizēja Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs sadarbībā ar Siguldas Sporta skolu un biedrību "A2". Veselīgas un garšīgas balvas uzvarētājiem dāvāja "Rāmkalni".


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi