Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +9.6℃, A vējš 4.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-09-09
Notiks velo sacensības pāru komandām un ģimenēm

Svētdien, 13. septembrī, starts plkst. 13.00  Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā tiks dots starts pirmajām "Siguldas MTB Duo" sacensībām, kurās varēs startēt bērnu, pāru un ģimeņu komandas. Sacensību mērķis ir popularizēt velosportu, kā iedzīvotājiem un ģimenēm pieejamu sporta veidu, kā arī veicināt saturīgu brīvā laika pavadīšanu bērnu un jauniešu vidū. Dalībnieki tiks vērtēti 13 dažādās vecuma grupās.

Sacensību dalībnieki distancē dosies ar intervāla startu un pa pāriem vai visa ģimene kopā. Tikai paši mazākie startēs individuāli. Šāda starta kartībā ir drošāka – dalībnieki distancē ir vienmērīgi izkliedēti.


Bērniem sacensību laikā būs jāveic 1,2 km distance – asfaltēts aplis. Sacensībās bērni startēs divās vecuma grupās:
-        2004.-2005.gadā dzimušie;
-        2006.gadā dzimušie un jaunāki.

Arī ģimeņu komandas tiks dalītas divās grupās:
-        Ģ13 grupā varēs startēt mamma, tētis un vismaz viens bērns, kas dzimis līdz 2002.gadam. Dalībniekiem būs jāveic 8 km gara distance;
-        Ģ18 grupā startēs mamma, tētis un vismaz viens bērns, kas dzimis līdz 1997.gadam. Dalībniekiem būs jāveic 15km distance.

Pāru komandas – divas sievietes, divi vīrieši vai mix komandas – varēs startēt septiņās dažāda vecuma grupās.

Iepriekšēja reģistrācija sacensībām www.sigulda.lv vai sacensību dienā no plkst. 11.00 Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā.

Dalības maksa, piesakoties līdz 10.septembrim, bērnu distancēs – 3 eiro no dalībnieka, pieaugušo distancē (pāris vai MIX) 18 eiro no komandas, savukārt ģimenes distancē – 12 eiro no komandas. Piesakoties sacensību dienā, maksa dalībai bērnu distancēs – 5 eiro no dalībnieka, pieaugušo distancēs – 28 eiro no komandas, savukārt ģimenes distancē – 20 eiro no komandas. Siguldiešiem, uzrādot ID karti, atlaide 10%.

Sacensības organizē Siguldas novada pašvaldības aģentūras "Siguldas Attīstības aģentūra" Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrs sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību.

Grupu uzvarētājiem būs iespēja uzvaru nosvinēt restorānos "Aparjods", "Bucefāls" vai viesnīcā "Sigulda", kā arī atgūt spēkus SPA viesnīcā "Ezeri" un viesnīcas "Sigulda" pirts kompleksā. Jaunākie sacensību dalībnieki varēs gūt pozitīvas emocijas atpūtas parkā "Tarzāns" un mielojoties ar veselīgajiem našķiem no "Rāmkalniem". Sacensību dalībniekiem ar ritenim nepieciešamām lietām palīdzēs "Veloprofs".
 
Informāciju sagatavoja:
Jānis Lazdāns

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi