Piektdiena, 26. februāris
Šodien sveicam: Evelīna, Aurēlija, Mētra
Laika ziņas: Sigulda +2.9℃, R vējš 4.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-09-23
Latvijas mīlētāko zīmolu tops atklāj, ka starp pilsētām vislielākais tēla spēks ir Siguldai

Trešdien, 23.septembrī, norisinājās "DDB Consulting", "GFK Custom Research Baltic", "PHD Latvia" un "Kapitāls" kopīgi veidotā Mīlētāko zīmolu topa apbalvošanas ceremonija. Pasākumā tika paziņoti 2015.gada patērētāju iecienītākie, ietekmīgākie un drosmīgākie zīmoli turpat 50 nozarēs, tostarp arī pilsētu zīmoli.

Sigulda Latvijas pilsētu zīmolu topā ierindojusies trešajā vietā – aiz Rīgas un Ventspils, apsteidzot Jūrmalu un Liepāju.

Aptaujas apkopojumā žurnālā “Kapitāls” norāda pētījuma autori: “Paskatoties uz visaugstāk vērtētajiem pilsētu zīmoliem, ir iespējams redzēt interesantu ainu – cik ļoti pilsētas ietekme spēj būt lielāka par tās izmēru. Nerunājot par Rīgu, kas ir absolūtā Latvijas pilsētu nozares līdere iedzīvotāju skaita ziņā, ir interesantu, ka otrs spēcīgākais pilsētu zīmols ir Ventspils, kas ir tikai sestā lielākā Latvijas pilsēta. Vislielākais tēla spēks ir Siguldai, kas pēc sava iedzīvotāju skaita tik tikko tiek TOP10, bet ierindojas visvairāk mīlētāko pilsētu zīmolu topa 3.vietā, apsteidzot Jūrmalu”.

Mīlētāko zīmolu tops tiek veidots jau kopš 2004. gada un kalpo kā svarīgs atskaites punkts patērētāju attieksmes, dzīvesstila un ieradumu atspoguļošanā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi