Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +9.4℃, D vējš 2.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-10-09
Aizvadītas orientēšanās sacensības

11.oktobrī Silciemā, ar tradicionālo signālraķetes šāvienu, tika dots starts 43. „Siguldas rudens” sacensībām orientēšanās sportā.

Vīriešu elitē bija jāveic 10,4km, tas uzvarētājam Tomam Veitam (OK Purva Bridējs) izdevās 56 minūtēs 20 sekundēs. Tiesa, uzvaras liktenis izšķīrās tikai pēdējos metros – Marģers Kietis finišēja 5 sekundes aiz T.Veita, Daniels Kārkliņš zaudēja 27 sekundes. T. Veits jau distances pirmajā pusē bija ieguvis nelielu pārsvaru pār sekotājiem, taču tas saruka pēc izkliedes, ļaujot M. Kietim pietuvoties un pacīnīties par uzvaru finiša spurtā. Apvidus neizcēlās ar lielām reljefa formām, kā tas ierasts Siguldā, un nedaudzie purvi un ieplakas mežā mijās ar sarežģītāku orientēšanos karjeros:

Sieviešu elitē cīņa par uzvaru nebija tik saspringta - Sandra Grosberga 6,7km garo distanci veica 46 minūtēs 59 sekundēs, tuvāko sekotāju Ingu Siegerti no Igaunijas apsteidzot par gandrīz 4 minūtēm. Abas sportistes distances pirmo daļu veica līdzīgi un izšķīrās izkliedes dēļ, kur S. Grosbergai izdevās iegūt lielo pārsvaru.

Sacensību uzvarētājiem tika pasniegtas īpaši kaltās medaļas ar Gaujas un Siguldas simboliku, kuras bija sarūpējusi Siguldas novada pašvaldība. Sacensības organizēja biedrība “A2”.

Ar „Siguldas rudeni” noslēdzās 2015. gada Latvijas Kausa sezona. Vīru elitē uzvara Andrim Jubelim, otrajā vietā atstājot Kristapu Ozoliņu un trešajā – pagājušā gada uzvarētāju Anatoliju Tarasovu. Dāmu konkurencē pirmajā vietā šogad Kristīne Bertuka, ar krietnu pārsvaru apsteidzot Elīnu Svilpi un Unu Aramu, kuras attiecīgi otrā un trešā.

Rezultāti un bildes apskatāmas www.ba2.lv

 

Latvijas Orientēšanās federācijas preses dienests


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi