×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +22.8℃, R vējš 4.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-10-20
Šīs nedēļas nogalē notiks Latvijas čempionāts kamaniņu sportā

24.oktobrī plkst.9.30 Bobsleja un kamaniņu trasē „Sigulda” sāksies cīņa par šī gada Latvijas čempiona titulu kamaniņu sportā. Vienlaikus tiks aizvadītas arī Latvijas meistarsacīkstes junioriem un jauniešiem.

Vīru, junioru konkurencē spēkiem mērosies astoņi sportisti, starp kuriem četri ir nacionālās izlases dalībnieki – Inārs Kivlenieks, Kristaps Mauriņš, Artūrs Dārznieks un Riks Kristens Rozītis. Konkurenci šiem sportistiem sastādīs četri juniori – Ralfs Bērziņš, Gunārs Bergs, Kristers Aparjods un Roberts Millers. Pagājušajā gadā Latvijas čempiona titulu izcīnīja Mārtiņš Rubenis, kurš par 189 sekundes simtdaļām apsteidza otrās vietas ieguvēju Ināru Kivlenieku. Junioru konkurencē nepārspēts palika Riks Kristens Rozītis, kurš divu braucienu summā uzrādot laiku 1 minūte 40.098 sekundes aiz sevis atstāja vīru ieskaites braucēju Kristapu Mauriņu (1 minūte 40.211 sekundes.)

Dāmu konkurencē spēkiem mērosies trīs dalībnieces – Elīza Cauce, Ulla Zirne un juniore Kendija Aparjode. 2014.gadā Latvijas čempiones titulu izcīnīja Aiva Aparjode. Savukārt juniorēm ātrākā bija Alise Evelīna Mitkus, kura aiz sevis atstāja Kendiju Aparjodi un Paulu Ābeli.

Divvietīgo ekipāžu konkurencē Latvijas čempionu titulu nāksies aizstāvēt brāļiem Andrim un Jurim Šiciem, kuri spēkiem mērosies ar Oskara Gudramoviča/Pētera Kalniņa ekipāžu un nacionālās izlases jaunpienācējiem Kristenu Putinu/Kārli Krišu Matuzeli.

Jauniešiem „A” vecuma grupā dalībai sacensībās pieteikušies 11 jaunie sportisti, bet jaunietēm šajā pašā vecuma grupā uz starta dosies 13 dalībnieces. 2014.gadā notikušajās Latvijas meistarsacīkstēs junioriem un jauniešiem, šajā vecuma grupā, uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena stājās Ralfs Bērziņš un Zelma Bite.

Divvietīgo ekipāžu konkurencē šajā vecuma grupā par vietu sadalījumu uz goda pjedatāja cīnīsies trīs jaunās ekipāžas.

Jauniešiem un jaunietēm „B” vecuma grupā pavisam kopā sacensībām pieteikti 10 jaunie sportisti.

Sacensību programma:

23.10. Treniņbraucienu diena:

  • 16.30 2 treniņbraucieni – Vīrieši, Juniori, Sievietes, Juniores, Jaunieši „A”, Divvietīgās ekipāžas;
  • 17.45 2 treniņbraucieni – Jaunietes „A”, Jaunieši „B”;
  • 18.45 2 treniņbraucieni – Jaunietes „B”, Jaunietes „C”, Jaunieši „C”, Divvietīgās ekipāžas – Juniori, Divvietīgās ekipāžas – Jaunieši;
  • 19.30 izloze (Finiša ēkas sekretariātā).

24.10. Sacensību diena:

  • 9.30 2 sacensību braucieni - Vīrieši, Juniori, Sievietes, Juniores, Jaunieši „A”, Divvietīgās ekipāžas;
  • 10.45 2 sacensību braucieni - Jaunietes „A”, Jaunieši „B”, Divvietīgās ekipāžas – Juniori;
  • 11.45 2 sacensību braucieni– Jaunietes „B”, Jaunietes „C”, Jaunieši „C”, Divvietīgās ekipāžas – Jaunieši;
  • 12.30 apbalvošana (Finiša ēkas preses konferenču telpā).

© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi