Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +9.8℃, A vējš 4.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2015-11-25
Pasaules kausa izcīņas 2.posms junioriem un jauniešiem kamaniņu sportā

27. un 28.novembrī Siguldā norisināsies Pasaules kausa izcīņas kamaniņu sportā otrais posms junioriem un jauniešiem.Siguldas posmā piedalīsies 184 dalībnieki ar 160 kamanām no 23 valstīm un tas būs arī kvalifikācijas sacensības Jaunatnes Olimpiādei.

Siguldas posmā Latvijas sportisti startēs ar praktiski lielāko iespējamo komandu. Sacensībās junioru konkurencē piedalīsies pieci atlēti – Kristers Aparjods, Ralfs, Gunārs Bergs, Roberts Millers. Kendija Aparjode, Zelma Bite un Kate Keita Fārenhorsta startēs pie juniorēm, bet jauniešiem „A” vecuma grupā pieteikti šādi sportisti – Roberts Plūme, Edgars Karnītis, Lūkass Krasts, Toms Leimanis un Rinalds Dailide. Jaunietēm šajā pašā vecuma grupā startēs Sigita Bērziņa, Elīna Vītola, Anda Upīte, Elīna Žurzdiņa, Arina Cicjura. Divvietīgo ekipāžu konkurencē sacensībām pieteiktas četras ekipāžas – trīs junioru konkurencē un viena jauniešu.

Junioru Pasaules kauss Siguldā piektdien sāksies ar startiem jauniešiem, jaunietēm „A” vecuma grupā un divvietīgām ekipāžām junioru konkurencē, bet sestdien turpināsies ar individuālajiem startiem junioriem.

Siguldas posmā piedalīsies 184 dalībnieki ar 160 kamanām no 23 valstīm. Tik lielu dalībnieku skaitu Latvijas Kamaniņu sporta federācijas prezidents Atis Strenga skaidro ar to, ka Siguldas posms būs arī kvalifikācijas sacensības Jaunatnes Olimpiādei.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Kamaniņu Sporta federācija
Mērija Ansviesule

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi