Ceturtdiena, 22. augusts
Šodien sveicam: Rudīte, Everts
Laika ziņas: Sigulda +12.4℃, A vējš 1.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-01-11
Notiks koncerts „Latviešu un ārzemju kino mūzikas zelta mirkļi”

16.janvārī plkst.18.00 koncertzālē „Baltais flīģelis” notiks koncerts Latviešu un ārzemju kino mūzikas zelta mirkļi”. Programmā iekļautas kino mūzikas zināmākās melodijas, kas iekarojušas skatītāju un kino kritiķu sirdis Latvijā un visā pasaulē. Šajā programmā astoņiem čelliem pievienosies sitaminstrumentālists Uģis Krūskops.

Čells sava samtainā tembra dēļ tiek dēvēts par mūzikas instrumentu karali. Latvijas nacionālā simfoniskā orķestra čellu grupas mūziķi ar piepildīto, pilnasinīgo čella skanējumu vienmēr aizrauj klausītājus un spilgti izceļ tā nozīmīgo vietu mūzikas partitūrās. Orķestra paspārnē jau vairākus gadus pastāv un muzicē čellu grupas ansamblis „Čellu Dream Team”, kurš ved „Baltā flīģeļa” skatītājiem lielisku kino mūzikas koncertu.

Koncertā izskanēs Jāņa Ivanova un Raimonda Paula kino mūzika, Santas Zaķes „Fantāzijas par kino mūzikas tēmām”, kā arī melodijas no filmām „Šindlera saraksts”, „Neiespējamā misija 6” un „Džeims Bonds”.

Biļetes cena – 8 līdz 10 eiro. Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem – 1 eiro atlaide. Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu Paradīzes” tirdzniecības vietās un koncertzāles „Baltais flīģelis” kasē.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi