×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +14.4℃, A vējš 1.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-01-14
Siguldas novada skolu atklātās sacensības rotaļā “Tautas bumba”

Otrdien, 12.janvārī, Allažu Sporta kompleksā norisinājās Siguldas novada skolu atklātās sacensības rotaļā “Tautas bumba”, kurās piedalījās 2004. – 2006. gadā dzimušu zēnu un meiteņu komandas.

Šīs sacensības jau vairākus gadus tradicionāli notiek Allažu sporta zālē, jo tā ir ļoti labi aprīkota tautas bumbas sacensībām – laukumu nodalošā siena, laukumu līnijas jau ir iezīmētas zāles grīdā. Šie faktori ļauj veiksmīgi organizēt turnīru gan novada, gan arī plašākā mērogā.

12.janvāra turnīram savu dalību pieteica sešu skolu komandas – četras  no Siguldas novada – Siguldas 1.pamatskola, Siguldas pilsētas vidusskola, Allažu pamatskola un Laurenču sākumskola, un divas viesu skolu komandas – Vangažu vidusskola un Garkalnes Mākslu un vispārizglītojošā vidusskola.

Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās gan zēnu, gan meiteņu konkurencē, līdz ar to tikai pusfinālos un finālos satikās spēcīgākās turnīra dalībnieces. Emocionālas un spraigas spēles risinājās visa turnīra garumā, katra komanda laukumā devās ar apņēmību cīnīties par uzvaru.

Rezultāti meiteņu komandām:

 1. Siguldas pilsētas vidusskola (skolotāja Andra Fridrihsone)
 2. Siguldas 1.pamatskola (skolotāja Diāna Meirāne)
 3. Vangažu vidusskola (skolotāja Larisa Medvedjeva)
 4. Garkalnes MVVSK (skolotājs Rolands Rullis)
 5. Allažu pamatskola (skolotāja Dzintra Ērmane)
 6. Laurenču sākumskola (skolotājs Ivo Alksnis)

Rezultāti zēnu komandām:

 1. Siguldas pilsētas vidusskola (skolotāja Andra Fridrihsone)
 2. Siguldas 1.pamatskola (skolotāja Diāna Meirāne)
 3. Vangažu vidusskola (skolotāja Larisa Medvedjeva)
 4. Garkalnes MVVSK (skolotājs Rolands Rullis)
 5. Allažu pamatskola (skolotāja Dzintra Ērmane)
 6. Laurenču sākumskola (skolotājs Ivo Alksnis)

Paldies sacensību galvenajai tiesnesei Diānai Meirānei un viņas tiesnešu komandai – laukumu galvenajai tiesnesei Agnijai Labrencei (Siguldas Sporta skolas basketbola nodaļas trenere) un Siguldas pilsētas vidusskolas, Siguldas 1.pamatskolas, Allažu pamatskolas skolēniem par kvalitatīvu un objektīvu tiesāšanu.

Siguldas pilsētas vidusskolas un Siguldas 1.pamatskolas gan zēnu, gan meiteņu komandas startēs Vidzemes reģionā tautas bumbas sacensībās, kur centīsies iegūt augstas vietas, lai tālāk tiktu uz Latvijas skolēnu spartakiādes finālu.

Nākamās skolu sporta sacensības un aktivitātes notiks jau 15.janvārī, kad Siguldas novada skolas un pirmsskolas izglītības iestādes piedalīsies Pasaules sniega dienas 2016 aktivitātēs un Latvijas skolēnu “Fischer” ziemas čempionātā distanču slēpošanā.

Būsim aktīvi arī 17.janvārī, kad Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā notiks ģimeniski ziemīgi sportiskas aktivitātes, kas veltītas Pasaules sniega dienai 2016.

Sīkāka informācija par visiem sporta pasākumiem šeit.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi