Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 21. maijs
Šodien sveicam: Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Laika ziņas: Sigulda +9.6℃, A vējš 4.5 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-01-14
Sāksies S!-FISCHER ziemas skolēnu čempionāts slēpošanā

Piektdien, 15.janvārī Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā ar sprinta sacensībām sāksies otrā sezona vairāku posmu distanču slēpošanas seriālam "S!–Fischer" ziemas skolēnu čempionāts”. Daļai no dalībnieku sacensības būs kā iesildīšanās pirms Latvijas čempionāta pirmā posma, kas norisināsies sestdien un svētdien Priekuļu Slēpošanas un biatlona kompleksā.

Pagājušajā gadā tika aizsākta jauna tradīcija, organizējot distanču slēpošanas sacensības starp vispārizglītojošām skolām. Sacensībās var piedalīties tikai skolēni, kas sadalīti zēnu un meiteņu grupās, piecās dažādās vecuma kategorijās.

Pagājušā gadā "S!–Fischer" ziemas skolēnu čempionāts distanču slēpošanā izpelnījās lielu atsaucību, atsevišķos posmos pulcējot ap 250 slēpotgribētājiem, kas pārstāvēja vairāk nekā divdesmit skolu komandas. Viskuplāk pārstāvētas bija Siguldas, Madonas, Rīgas, Daugavpils, Talsu, Cēsu, Carnikavas, Priekuļu novada skolas.

Tāpat kā pērn arī šogad "S!–Fischer" ziemas čempionātā slēpošanā skolu komandām paredzēti četri posmi, katrā no tiem veicot dažāda garuma distances dažādos slēpošanas stilos, tātad ietverot gan tradicionālo klasisko stilu, gan arī pēdējos gados iecienītāko brīvo stilu jeb slidsoli. Arī otrā sezona sāksies ar supersprintu 200m, kas būs vienīgās sprinta sacensības, jo pārējos trīs posmos būs distances, kas pašiem mazākajiem būs zem kilometra, bet lielākajiem 4,8km. 200m supersprintu jaunāko grupas pārstāvji veiks klasiskajā solī, bet pārējo grupu dalībnieki sprintos brīvajā stilā.

Katra posma katras grupas 1.–3. vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļām un sponsoru balvām. Kopvērtējuma grupu uzvarētāji 1. – 3. vietu ieguvēji saņem kausus, diplomus, 4. – 6. vietu ieguvēji - diplomus. Skolu kopvērtējumā 1. vieta saņem dāvanu karti 1500 eiro apmērā FISCHER slēpošanas inventāra iegādei, 2. un 3. vietas – 10 FISCHER balvas. Rezultātus komandām skolu kopvērtējumā tiek rēķināti, ņemot vērā četru grupu labāko rezultātu summu, ko sastāda divi labākie rezultāti katrā vecuma grupā.

 

Veiksmīgus startus jaunajiem slēpotājiem!

 

Informāciju sagatavoja:
Ivars Bācis


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi