Svētdiena, 18. augusts
Šodien sveicam: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena
Laika ziņas: Sigulda +22.7℃, D vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-01-25
Skolēnu radošo darbu pēcpusdiena “Maska – personības atspulgs”

Ikdienā reizēm lietojam Viljama Šekspīra atziņu, ka dzīve ir teātris un cilvēki – aktieri. Senajā Grieķijā aktieru sejas bija paslēptas aiz maskas un vienā izrādē tika izmantotas pat vairākas maskas. Maska var būt arī personības atspulgs, tāpēc vairākas Siguldas Valsts ģimnāzijas klases radošo olimpiāžu dienā izvēlējās tēmu: “Maska – personības atspulgs”.

Darba uzdevums bija izveidot kāda ievērojama mākslinieka vai cilvēka – leģendas kultūrportretu, masku un argumentēt savu redzējumu.

Labākie darbi tika prezentēti 20.janvārī – radošo darbu pēcpusdienā. Interesantu uzvedumu bija sagatavojusi 11.b klase – fragmentu no Bokačo “Dekamerons”. Politiķu Bila un Hilarijas Klintonu masku demonstrēja 12.c klases skolniece Paula Kristiāna Lāce. Vēsturiskas personības Žannas d Arkas masku izskaidroja Kristīne Rence un Aleksa Vihlo no 12.c klases. Par latviešu modeles Monami Frost dzīves uzskatiem un tetovējumiem runāja Elfa Bukša un Alīna Ivaņeca ( 12.c klase), bet Pikaso personību un daiļradi atklāja 12.d klases skolnieces Aleksandra Latkovska, Daniela Hana un Linda Ločmele.

Informāciju sagatavoja:
Sabiedrisko zinību MC vadītāja A.Ūdre


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi