Otrdiena, 22. septembris
Šodien sveicam: Māris, Mārica, Maigurs
Laika ziņas: Sigulda +11.5℃, D vējš 2.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-01-25
Draudzības dziesmu un deju koncerts „Putni, māksla, Latvija”

Svētdien, 31.janvārī, plkst.12.00 Siguldas pagasta Kultūras namā notiks draudzības dziesmu un deju koncerts „Putni, māksla, Latvija”.

Šoziem oficiāli vairs palicis tikai viens ziemas mēnesis – februāris, pēc kura tad arī varēsim šo ziemu novērtēt kopumā. Un kamēr vēl ziema piesaka savas tiesības, mēģināsim uzburt pavasara noskaņu janvāra beigās, jo tuvojas laiks, kad saklausāmas pavasarīgas putnu balsis, krustknābji vij ligzdiņas, piedzimuši pirmie lāču bērni, „kautrīgās” zivis – vēdzeles dēj oliņas. Tuvojas pavasaris!

Arī cilvēks meklē dziesmas, tās, kuras latviešus ir pavadījušas visos laikos kā priekos, tā bēdās. Klausītāji, kuriem gribas dziedāt līdzi – izdziedāsim mūsu skaistās un lepnumu raisošās dziesmas, kas liek atcerēties Ziemassvētku kaujas, Barikāžu piemiņas 25.gadadienu un Latvijas starptautisko atzīšanu kopā ar dziedošiem draugiem – „Daugavas vanadzēm” no Rīgas, VEF Kultūras pils vīru kori, „Pārgaujas lakstīgalām” no Stalbes, Ādažu vīru kopu, vīru ansambli „Saltavots” no Siguldas un vīru ansambli „Neprāts” no Priekuļiem. Izdancosim deju rakstos ar Viļķenes jauniešu kopu, senioru deju kopām „Sniegaroze” un „Preilene” no Siguldas un „Dejotprieku” no Iļģuciema.

Ieejas maksa – 1 eiro.

Informāciju sagatavoja:
Jānis Brikmanis


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi