Svētdiena, 18. augusts
Šodien sveicam: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena
Laika ziņas: Sigulda +24.8℃, D vējš 4.1 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-02-03
Dzemdību nodaļas vecmāte Māra Grieze izvirzīta titulam “Gada vecmāte”

Siguldas slimnīcas Dzemdību nodaļas vecmāte Māra Grieze izvirzīta kā viena no kandidātēm žurnāla “Mans Mazais” akcijā “Gada vecmāte”, pretendējot uz labākās vecmātes titulu Latvijā.

Māras Griezes darba pieredze ir 10 gadi, un viņa uzskata, ka dzemdībās vissvarīgākais ir mammas un bērniņa labsajūta, spēja uzticēties sev un bērniņam, mīlestības pilna, atbalstoša vide. Pēc Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas absolvēšanas Māra iestājās Mūzikas akadēmijā pianistos, bet paralēli klusi sapņoja par medicīnu, cītīgi gatavojoties eksāmeniem. Medicīnu studēja trīs gadus, tomēr sirdī juta, ka ārstēšana un patoloģija nav viņas īstais aicinājums. Pārgājusi uz vecmātēm, Māra un no pirmās dienas jutusi, ka ir savā vietā.

“Gada vecmātes” pieteikuma vēstulēs Māra Grieze raksturota kā profesionāla speciāliste ar mierpilnu un sirsnīgu pieeju darbam, bez uztraukuma un stresa palīdzot mazuļiem nākt pasaulē.

Nominantu pieteikšana akcijai “Gada vecmāte” turpinās, un ikvienam ir iespēja izvirzīt savu vecmāti šim titulam, rakstot uz gadavecmate@santa.lv un pastāstot par savu pozitīvo pieredzi.

Pagājušā gada beigās Siguldas slimnīcas Dzemdību nodaļā sasniegts jauns pieņemto dzemdību skaits kopš slimnīcas pastāvēšanas – pasaulē nākuši 904 bērniņi. Siguldas novada Dzimtsarakstu nodaļā 2015.gadā reģistrēti 226 jaundzimušie.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi