Svētdiena, 18. augusts
Šodien sveicam: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena
Laika ziņas: Sigulda +22.7℃, D vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-02-15
Sākusies tirgotāju pieteikšanās Latvijas Stādu parādei

30.aprīlī un 1.maijā no plkst.9.00 līdz 18.00 Siguldas Svētku laukumā notiks 13.Latvijas Stādu parāde. No 15.februāra dalību Stādu parādē var pieteikt stādu audzētāji, amatnieki, mājražotāji un dārza preču tirgotāji.

No šī gada amatnieku un mājražotāju reģistrācija dalībai notiek Stādu audzētāju biedrībā, tāpēc arī mainīta pieteikšanās kārtība. Pieteikuma anketas tiks apkopotas no 15. līdz 29.februārim, bet līdz 7.martam notiks dalībnieku atlase, par to informējot dalībniekus pieteikuma anketā norādītajā e-pasta adresē.

Reģistrējoties dalībai un veicot samaksu līdz 18.martam, visiem dalībniekiem tiek piešķirta 10% atlaide. Informācija par dalības maksu, pieteikuma anketa, moduļu izvietojuma plāns un nolikums pieejams šeit.

Latvijas Stādu parāde šogad piedāvās Latvijā audzētu stādu izstādi-gadatirgu, amatnieku un mājražotāju gadatirgu, dārza preces un tehniku, paraugdārza apskati, jaunāko augu šķirņu izstādi, retu un neparastu formu stādu izsoli, konkursus, konkursa “Mana ciemata dārzs” finālu, priekšnesumus, kā arī par maksu būs pieejamas piepūšamās atrakcijas bērniem.

Latvijas Stādu parādi organizē Stādu audzētāju biedrība sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību. Atbalsta AS “Latvijas Valsts meži”, SIA “Laflora”, “Tallink”, “Kronus”, portāls “Delfi” un dārzkopības portāls “Horti”.

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Stādu parādes direktore
Sabīna Alta


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi