Piektdiena, 13. decembris
Šodien sveicam: Lūcija, Veldze
Laika ziņas: Sigulda +0.9℃, D vējš 4.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-02-24
Veikta Siguldas pilsētas kapsētas digitalizācija

Siguldas novada pašvaldība informē, ka veikta Siguldas kapu digitalizācija – iedzīvotājiem interneta vietnē cemety.lv/public/maps/33 ir pieejama informācija par kapsētā apbedītajām personām, apbedījumu atrašanās vietu un vietas fotofiksācija.

Tāpat internetā būs pieejama visa aktuālā kapsētas informācija – plānotie kapusvētki, informācija par kapsētas uzturētājiem un noslēgtajiem kopšanas līgumiem, kā arī aktētajām (nekoptajām) kapu vietām.

Šobrīd notiek darbs pie informācijas precizēšanas un papildināšanas, tādēļ iedzīvotāji tiek aicināti iepazīties ar digitālajā kartē pieejamajiem datiem un neprecizitāšu gadījumā informēt Īpašumu un vides pārvaldības nodaļas kapu pārzini Māru Kraukli pa tālruni 29443322.

Atgādinām, ka Siguldas novada kapsētu uzturēšanu nosaka saistošie noteikumi „Kapsētu uzturēšanas un lietošanas noteikumi Siguldas novadā” un Siguldas novada Domes sēdes lēmums „Par maksas pakalpojumiem Siguldas novada kapsētās”. Ar noteikumiem iespējams iepazīties arī pašvaldības administrācijās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi