×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Sestdiena, 2. jūlijs
Šodien sveicam: Lauma, Ilvars, Halina
Laika ziņas: Sigulda +25.1℃, D vējš 3.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-03-02
Sešas godalgas Starptautiskajā džudo turnīrā „Sigulda 2016”

Februāra izskaņā (27., 28. februārī) Siguldā pulcējās 533 sportisti no 35 Baltijas valstu klubiem, lai piedalītos Starptautiskajā džudo turnīrā „Sigulda 2016”. Turnīrs Siguldā notika jau 8.gadu un ir izvērties par lielu un nozīmīgu pasākumu.

Siguldas klubu pārstāvēja 23 sportisti, viņu vidū arī viens leģionārs no Maskavas. Kopumā mūsu novadnieki izcīnīja sešas medaļas, no tām divas zelta un četras bronzas godalgas: Danielu Petrovu (pirmā vieta), leģionāru Alexanderu Drochnevu (pirmā vieta), Renāru Hanu ( trešā vieta), Bruno Gailānu (trešā vieta), Oskaru Ruiku (trešā vieta) un Oskaru Seņkanu (trešā vieta). Sveicam sportistus ar gūtajiem panākumiem!

Lielu paldies sakām Siguldas novada Domei un SIA „Best Līzings” par finansiālu atbalstu sacensību organizēšanā, savukārt Džudo klubam „Saldus” un Latvijas džudo federācijai – par atbalstu sacensību organizēšanā.

Informāciju sagatavoja:
Ivo Alksnis
Džudo klubs „Sigulda”


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi