Sestdiena, 17. augusts
Šodien sveicam: Vineta, Oļegs
Laika ziņas: Sigulda +24.2℃, D vējš 2.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-03-04
Siguldas slēpošanas trases turpina darbu

Latvijas ziemas galvaspilsētas Siguldas slēpošanas trases turpina darbu un nedēļas nogalē ir gatavas uzņemt slēpotājus.

Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā brīvdienās no plkst.10.00 līdz 20.00 pieejama distanču slēpošanas trase. Siguldas ID karšu īpašniekiem Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centra trase ir pieejama bez maksas, pārējiem 1,42 eiro. Sporta un aktīvās atpūtas kompleksa servisa ēkā apmeklētājiem pieejama slēpju noma, serviss, dušas un pirts.

No 2.marta darbu atsākusi Siguldas Pilsētas slēpošanas trase. Trases darba laiks brīvdienās būs no plkst.9.00 līdz 21.00. Uz lielā kalna apmaksa tiek veikta par katru pacēlāja izmantošanas reizi, iemaksājot braukšanai paredzēto summu trases kasē un saņemot elektronisku karti (ķīlas nauda par karti 5,00 eiro), kurā tiek ieskaitīta iemaksātā summa. Viena pacēlāja izmantošanas reize pieaugušajam izmaksā 0,50 eiro, Siguldas novada ID karšu īpašniekiem – 10% atlaide.
Trasē darbojas kafejnīca.

Arī Kaķīškalnā ziemas sezona turpinās – brīvdienās no plkst.9.00 līdz 21.00 būs atvērts trases lielais un mazais kalns. Uz lielā kalna apmaksa tiek veikta par katru pacēlāja izmantošanas reizi, iemaksājot braukšanai paredzēto summu trases kasē un saņemot elektronisku karti (ķīlas nauda par karti ir 5 eiro), kurā tiek ieskaitīta iemaksātā summa. Bērniem līdz 7 gadu vecumam (kopā ar pieaugušo) pacēlājs ir bez maksas. Viena pacēlāja izmantošanas reize pieaugušajam izmaksā 0,50 eiro. Siguldas novada ID karšu īpašniekiem – 10% atlaide lielā kalna pacēlājam.
Viena stunda uz mazā kalna izmaksā 3 eiro, divas stundas – 5 eiro, bet iespēja uz mazā kalna slēpot visu dienu maksā 6 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam – 50% atlaide. Trasē pieejami arī slēpošanas un snovošanas instruktoru pakalpojumi.
Trasē darbojas kafejnīca.

Reiņa trasē ir pieejams mazais un lielais kalns. Trases darba laiks sestdien no plkst.10.00 līdz 21.00 un svētdien no plkst.10.00 līdz 20.00. Brīvdienās viena slēpošanas pacēlāja stunda izmaksā 8 eiro, divas stundas izmaksā 10 eiro, trīs stundas 11 eiro, bet piecas stundas izmaksā 12 eiro. Siguldas novada ID karšu īpašniekiem pacēlājam 10% atlaide.
Bērniem līdz 7 gadu vecumam pacēlājs ir bez maksas. Ķīlas nauda par elektronisko pacēlāja čipu ir 5 eiro. Reiņa trasē ir iespēja iznomāt inventāru gan slēpošanai, gan snovbordam, pieejami instruktora pakalpojumi.
Pēc  garas dienas aktīvā atpūtā Reiņa trase piedāvā  pavakariņot Reiņa trases kafejnīcā.

Kordes trases mazais kalns brīvdienās darbosies no plkst.10.00 līdz plkst.20.00. Mazajā kalnā pacēlāja cena ir 3 eiro par stundu, katra nākamā stunda izmaksās 2 eiro. Visa diena uz mazā kalna izmaksā 9 eiro.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi