Pirmdiena, 25. maijs
Šodien sveicam: Anšlavs, Junora
Laika ziņas: Sigulda +13.9℃, ZR vējš 1.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-03-08
Ielu un ceļu remontdarbos šogad tiks ieguldīti vairāk nekā četri miljoni eiro

2016.gadā ielu un ceļu remontdarbos plānots ieguldīt 4 282 410 eiro. Šobrīd norit darbs pie asfalta bedrīšu remontdarbiem ar aukstā asfalta tehnoloģiju. Iestājoties labvēlīgiem laika apstākļiem, rekonstrukcijas, remonta un izbūves darbi turpināsies visā Siguldas novadā.

Šobrīd norit asfalta seguma bedrīšu remonts ar auksto asfaltu pēc nepilna cikla tehnoloģijas ziemas apstākļos. Remontdarbi izlases kārtībā tiek veikti, sākot ar maģistrālajām ielām, Pulkveža Brieža ielā, Nītaures ielā, Dārza ielā, K.Barona ielā, Līvkalna ielā, Skolas ielā, Kornvalda ielā, Parka ielā, Blaumaņa ielā, Jūdažu ielā, Augļu ielā, Mazā Gāles ielā, Ventas ielā, Kalna ielā, Šveices ielā, Lakstīgala ielā, Ziedu ielā, Lāčplēša ielā, L.Paegles ielā, Atbrīvotāju ielā, Miera ielā un Zinātnes ielas posmā.

Nozīmīgākie asfaltseguma rekonstrukcijas darbi šogad ieplānoti Zinātnes ielā no autoceļa A2 līdz P8, Televīzijas ielā no Dārza ielas līdz Līvkalna ielai, Dārza ielā no Nītaures ielas līdz Televīzijas ielai, Līvkalna ielā no K.Barona ielas līdz Televīzijas ielai, Pils, Cēsu, Līvkalna un K.Barona ielu krustojumā, Pulkveža Brieža un Vildogas ielas krustojumā, Leona Paegles ielā no Lāčplēša ielas līdz Svētku laukumam un Laurenču ielas krustojumā pie skolas. Pie Laurenču sākumskolas plānots veikt automašīnu stāvlaukuma izbūvi. Kopējais finansējums asfaltseguma rekonstrukcijas darbiem ir 3 119 605 eiro.

Asfaltseguma izbūve grantētajās ielās šogad tiks veikta Nākotnes ielā no Tilta ielas līdz Riekstu ielai un Paparžu ielā no Televīzijas ielas līdz Doņu ielai. Asfaltseguma izbūvē plānots ieguldīt 317 781 eiro.

Gājēju ietvju izbūvei 2016.gadā tiks tērēti 267 728 eiro. Ietves tiks izbūvētas gar Nurmižu ceļu no Televīzijas ielas līdz Nākotnes ielai un Strēlnieku ielā no Gāles ielas līdz tirdzniecības centram „Šokolāde”.

Ielu un ceļu projektēšanā plānots ieguldīt 64 728 eiro. Asfaltseguma rekonstrukcijas projektēšana tiks veikta Allažu ielas izbūvei no Pulkveža Brieža ielas līdz Stacijas ielai, Miera ielas izbūvei no Līvkalna ielas līdz kapiem un automašīnu stāvvietu (kabatu) izbūvei Pulkveža Brieža ielā pie mājām Nr.78 un 93. Asfaltseguma izbūves projektus plānots izstrādāt Helmaņa ielas pārbūvei no Dailes ielas līdz Graudu ielai un Mazās Pēteralas pārbūvei no Līvkalna ielas līdz Pēteralas ielai. Oskara Kalpaka ielai no Raiņa ielas līdz Parka ielai, Oskara Kalpaka ielai no Parka ielas līdz Dubura ielai tiks izstrādāti gājēju ietvju izbūves projekti. Grantēto ielu izbūves projektēšana tiks veikta Helmaņa ielā no Graudu ielas līdz Jūdažu ielai; Dailes, Ābeļu, Pīlādžu, Avotu un Pļavu ielā, plānojot ielu savienošanu; Kuršu ielā no Skolas ielas līdz Cīruļu ielai.

Ielu un ceļu apsaimniekošanai šogad plānots tērēt 512 568 eiro, veicot ceļu un ielu planēšanu, ielu un ceļu apsaimniekošanu ziemas periodā, asfaltseguma bedrīšu remontu, ceļazīmju remontu un atjaunošanu, ielu un gājēju pāreju marķēšanu, ceļa malu kopšanu un citus darbus.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi

       Maijs 2020       
1 23
45 6 7 8 9 10
11121314 15 1617
18192021222324
252627 2829 3031