×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +21.9℃, R vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-03-10
Siguldiešu panākumi Latvijas Skolēnu 69.sporta spēlēs dambretē

5.martā Liepupē risinājās Latvijas Skolēnu 69.sporta spēles 100 lauciņu dambretē. Tās vienlaicīgi ir atlases sacensības uz Latvijas jauniešu čempionāta fināliem U10, U13, U16 un U19 vecuma grupās.

No startējušajiem 26 Siguldas Sporta skolas Dambretes nodaļas audzēkņiem 13 ierindojās turnīra tabulas pirmajā desmitniekā, kas garantē dalību finālā. U–10 grupā tas izdevās Keitai Eglītei (pirmā vieta), Sabīnei Bērziņai (sestā vieta), Adrianai Girgensonei (devītā vieta), Ņikitam Morozovam (otrā vieta), Jānim Lielmanim (ceturtā vieta), R.Ž.Betem (devītā vieta); U–13 grupā Renardam Helfrehtam (otrā vieta), Kristianam Lelim (ceturtā vieta), Artūram Jeguram (piektā vieta), Vilnim Lembergam (devītā vieta), Kristīnei Urtānei (piektā vieta). U–16 grupā Mārtiņam Zemlītim (piektā vieta), U–19 grupā Edgaram Straumanim (piektā vieta).

Skolēnu sporta spēļu komandu vērtējumā Siguldas Sporta skolas komandas U–10 un U–13 vecuma grupās izcīnīja pirmo vietu.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi