×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. aprīlis
Šodien sveicam: Mirta, Ziedīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-03-13
Notiks deportāciju un komunistiskā genocīda upuru atceres pasākumi

Siguldas novada iedzīvotāji aicināti pieminēt 1949.gada 25.marta deportāciju un komunistiskā genocīda upurus, kad pirms 67 gadiem deportāciju rezultātā cieta 42 125 Latvijas iedzīvotāji un tā bija lielākā izsūtīšana Latvijas vēsturē.

Pieminot deportāciju un komunistiskā genocīda upurus, 25.martā plkst.17.00 notiks atceres pasākums pie piemiņas akmens „Lielā Stēla”, kurā klātesošos uzrunās Siguldas novada Domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics un Latvijas Politiski represēto apvienības Siguldas nodaļas vadītājs Juris Ivars Čivčs, savukārt plkst.18.00 Siguldas pagasta Kultūras namā būs skatāma dokumentālo filmu cikla “Tālā zeme Sibīrija” sērija “Amūras apgabals 1949. Tigda, Vozžajevka, Belogorska, Blagoveščenska”, kas stāsta par aktiera Kaspara Pūces ģimenes likteni. Mazais Kaspars bija tikai 7 mēnešus  vecs, kad kļuva par “tautas ienaidnieku” un kad viņu kopā ar vecākiem izsūtīja. 2012.gada jūnijā Kaspars kopā ar likteņbiedru Jāni Dūni atgriežas izsūtījuma vietā, tagad tur ir Belogorskas pilsētiņa. Bērnības draugus neizdodas satikt, bet palikušas barakas, kurās dzīvoja latvieši, un izrādās, ka vecāka gadagājuma cilvēki vēl atceras latviešus.

Pasākuma apmeklētāju ērtībām tiks organizēts autobuss, kas plkst.17.40 aties no piemiņas akmens „Lielā Stēla” (uz Čakstes ielas).

Dalība pasākumos – bez maksas.


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi