Sestdiena, 17. augusts
Šodien sveicam: Vineta, Oļegs
Laika ziņas: Sigulda +17.3℃, DA vējš 2.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-03-14
Zināmi pirmie Siguldas novada Radošo talantu finālkonkursa dalībnieki

Sestdien, 12.martā, Allažu pagasta Tautas namā notika Siguldas novada Radošo talantu konkursa pirmā kārta, kurā ar vienpadsmit muzikāliem, horeogrāfiskiem un dramatiskiem priekšnesumiem uzstājās 27 konkursa dalībnieki.

Vecuma grupā no sešiem līdz 10 gadiem uz konkursa finālu tika izvirzītas Megija Dulpe, kura skatītājus priecēja, izpildot Imanta Kalniņa “Miedziņš nāk” un tautas dziesmu “Caur sidraba birzi gāju”, un Asnāte Želņina ar horeogrāfisko priekšnesumu “Es dejā”. Pusaudžu konkurencē tālāk tika izvirzītas flautiste un dziedātāja Ringlinda Paegle un jaunā pianiste Evita Grantiņa, bet pieaugušo konkurencē finālā uzstāsies vokālais ansamblis “Liepavots”, kas krāšņi izpildīja Raimonda Paula sešdesmitajos gados tapušo dziesmu par siltumnīcu būvniecību kolhozos.

Konkursa fināls norisināsies 10.aprīlī plkst.12.00 Siguldas novada Kultūras centrā un tā laureāti tiks aicināti piedalīties Siguldas Novada svētkos maija beigās.

Atgādinām, ka tie, kuri vēl nav pietiekušies konkursam, to var izdarīt līdz 25.martam, piesakoties Radošo talantu konkursa pirmajai kārtai Siguldā, kura norisināsies Siguldas pagasta Kultūras namā 3.aprīlī plkst.12.00. Pieteikuma anketa pieejama šeit, ar konkursa nolikumu iespējams iepazīsties šeit.

Dalība konkursā - bez maksas, ieejas maksa apmeklētājiem – 1 eiro


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi