Svētdiena, 18. augusts
Šodien sveicam: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena
Laika ziņas: Sigulda +23.8℃, D vējš 4.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-03-22
Pavasara atklāšanas pārgājiens Siguldā

Pagājušajā nedēļas nogalē norisinājās vērienīgs pavasara atklāšanas pārgājiens Siguldā, kur pulcējās ap 380 dalībnieku no Siguldas, Rīgas un citām Latvijas pilsētām. Pārgājiena maršruts iekļāva Siguldas apkārtnes skaistākos punktus – Svētku laukumu, Velnalu, Kājinieku tiltu un citus, kopā veidojot maršrutu gandrīz 15km garumā. Pasākuma noslēgumā kempingā „Dainas” visi dalībnieki tika cienāti ar siltu zupu. Dalībniekiem bija iespēja vērot Ielu vingrotāju un lentošanas jeb slacklining priekšnesumus, kā arī piedalīties dažādās aktivitātēs, kurās varēja uzzināt vairāk par programmu „Erasmus+”, Eurodesk un Eiropas Jaunatnes portālu.

Pasākumu organizēja „Fit Nation Latvia” apvienība, kura Siguldā vada arī grupu fiziskās sagatavotības nodarbības, apvienojot fitnesu un fizioterapiju, sadarbībā ar Jauniešu iniciatīvu centru „Mērķis”.

Lai šis pasākums būtu izdevies, organizatorus atbalstīja tādas organizācijas kā Eurodesk, Eiropas Jaunatnes portāls, „Erasmus+”, Siguldas novada Jaunrades centrs, veikals „Gandrs”, kafejnīca „Eklers” un kempings „Dainas”. Paldies atbalstītājiem un uz tikšanos j nākamajā pārgājienā!

Informāciju sagatavoja:
Jauniešu iniciatīvu centra „Mērķis”
Brīvprātīgā jauniete Lauma Vilciņa


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi