Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Piektdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda +8.7℃, R vējš 4.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-03-29
Siguldas tramplīnlēcējiem godalgas Igaunijas četru pilsētu tramplīnu turnejā

Igaunijā noslēdzās četru pilsētu turnejas sacensības  tramplīnlēkšanā un ziemeļu divcīņā, kur katrs posms notika savā pilsētā – Veru, Elvā, Tallinā un Otepē. Divos pēdējos posmos  piedalījās arī sporta kluba „Lidojošais slēpotājs” audzēkņi, demonstrējot labu sniegumu.

Trešais posms Tallinā tika aizvadīts 12.martā, kur pa k-50 jaudas tramplīnu lēca Markuss Vinogradovs, iegūstot godpilno trešo vietu. Bet divcīņā trīs km discancē, uzrādot labāko laiku savā grupā, Markuss ierindojās otrajā vietā.

Turnejas noslēdzošais posms notika 19.martā Otepē, kurā piedalījas arī jaunie tramplīnlēcēji – Matīss Andžāns (kluba visjaunākais dalībnieks)  un Aleksandrs Kristofors Toms, kuri lēca pa mazajiem tramplīniem un saņēma medaļas par centību un piedalīšanos sacensībās.

Savukārt Līga Bērziņa un Elizabete Stankeviča lēca pa k-25 jaudas tramplīnu, kur Līga ierindojās ceturtajā vietā un divcīņā pēc laba distanču slēpojuma sīvā grupā ieguva otro vietu. Elizabete lēkšanā ieguva otro vietu.  Un Roberts Rusiņš, startējot vienu vecuma grupu zemāk, lēkšanā ieguva trešo vietu un arī divcīņā ieguva trešo vietu. Markuss Vinogradovs, lecot pa K-40 tramplīnu, izcīnīja trešo vietu.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi