Sestdiena, 29. februāris
Šodien sveicam: –
Laika ziņas: Sigulda +0.4℃, DR vējš 4.5 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-04-04
Joku diena Allažu pamatskolā

Lai vairāk apkārt skanētu smiekli un atzīmētu arī Joku dienu, Allažu pamatskolas skolēni ierosināja pirmo aprīli aizvadīt „jokaināk” kā citas skolas dienas – ar draudzīgu izjokošanu, netradicionālām frizūrām, neikdienišķiem apģērbiem, neredzētiem make-up un citām dīvainībām. Lai dienu padarītu vēl interesantāku, tika izmainīti pat klašu nosaukumi.

Lai veiksmīgāk viens otru izjokotu, skolēni tika aicināti aplūkot citu skolēnu darinātos tērpus, vērot un uzsmaidīt citiem skolēniem. Sevišķi jaunāko klašu skolēni azartiski centās piemānīt skolotājus ar klasē rāpojošiem zirnekļiem un aizrādījumiem par caurām zeķēm. Taču arī skolotāji, ņemot vērā Joku dienu, bija tiešām dīvaini saposušies un izjokoja arī savus audzēkņus.

Šī diena skolā tika aizvadīta patīkamā, smieklu gaisotnē. Par to visiem ir liels prieks, jo smejoties veidojas C vitamīns un stiprinās cilvēka imūnsistēma.

Vēl šī diena apstiprina faktu, ka skolēniem patīk realizēt savas ieceres. Jo nesen Allažu pamatskolā audzēkņu rosināta tika aizvadīta diena bez mobilā telefona, devītās klases audzēkņi pirmklasniekiem noorganizēja pasākumu „100 dienu skolā”, bet jaunāko klašu skolēniem – Lieldienu atsvētes pasākumu.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi