Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Ceturtdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda +9.7℃, ZR vējš 2.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-04-06
Izstādē aplūkojamas Martina un Tomasa Dukuru godalgas

Līdz 30.jūnijam Latvijas Sporta muzejā (Rīgā, Alksnāja ielā 9) aplūkojama vēl nebijusi ekspozīcija – „Pasaules skeletona karaļi – Martins un Tomass Dukuri”, kurā aplūkojamas planšetes ar informāciju un fotogrāfijām par Latvijas skeletona vēsturi, brāļu Dukuru sporta panākumiem, Latvijas skeletona komandu,  Latvijas jaunajiem skeletonistiem, trasēm, kur notiek skeletona sacensības.

Tāpat izstādē publiskai apskatei ir izstādīti dažādi priekšmeti: Martina un Tomasa izcīnītās medaļas un sporta balvas, skeletona kamanas, ķiveres, naglenes, sacensību starta numuri, Ziemas olimpisko spēļu parādes un brīvā laika tērpi no Soltleiksitijas (ASV, 2002.gads), Turīnas (Itālija, 2006.gads), Vankūveras (Kanāda, 2010.gads) un Soču (Krievija, 2014.gads)  spēlēm, kā arī būs skatāma Dāvida Erenštreita filma „Dukuru mezgls” un ieraksts no raidījuma „Personība. 100g kultūras”.

Latvijas Sporta muzejs apmeklētājiem ir atvērts no otrdienas līdz piektdienai plkst.10.00 līdz 17.00, sestdienā no plkst.11.00 līdz 18.00, svētdien un pirmdien – slēgts.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi