Otrdiena, 20. augusts
Šodien sveicam: Bernhards, Boriss, Rojs
Laika ziņas: Sigulda +22.3℃, R vējš 3.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-05-06
Saistībā ar Sporta kompleksa būvniecību Ata Kronvalda ielā plānoti satiksmes ierobežojumi

Tā kā šobrīd aktīvi norit Siguldas Sporta kompleksa būvniecības darbi Ata Kronvalda ielā 7, sākot ar 9.maiju tiks noteikti transporta kustības ierobežojumi Ata Kronvalda ielā.

No 9.maija līdz 1.jūlijam Ata Kronvalda ielā posmā no Pērsieša ielas līdz Krišjāņa Barona ielai transporta kustība tiks organizēta vienā virzienā – no Pērsieša ielas uz Krišjāņa Barona ielu. Šajā laika posmā būs iespējams izmantot apbraucamos ceļus – Krišjāņa Barona ielu, Atbrīvotāju ielu un Jēkaba Dubura ielu. Apbraucamie ceļi tiks organizēti ar ceļazīmēm. No 9.maija līdz 1.jūlijam Krišjāņa Barona ielā un Atbrīvotāju ielā tiks noņemta aizlieguma zīme, kas liedz veikt labo pagriezienu.

Satiksmes ierobežojumi neattiecas uz sabiedrisko transportu – autobusu kustība Ata Kronvalda ielā paliks nemainīga, nesagādājot skolēniem grūtības nokļūt uz Siguldas pilsētas vidusskolu.

Ar transporta kustības ierobežojumiem iespējams iepazīties satiksmes organizācijas shēmā, to iespējams lejuplādēt šeit.

Jau ziņots, ka pagājušā gada septembrī tika uzsākta Siguldas Sporta kompleksa būvniecība. Tā pirmajā stāvā plānots izvietot sporta zāli un baseinu ar atpūtas zonu, bet ēkas otrajā stāvā atradīsies vieglatlētikas sektors, smagatlētikas zāle un fitnesa zona. Ēkai būs savienojums – slēgta pāreja – ar blakus esošo Siguldas pilsētas vidusskolu, kurā jau otro gadu mācības uzsāk jaunie olimpieši – sporta klases skolēni, kā arī funkcionāls savienojums ar vieglatlētikas stadionu. Sporta komplekss kalpos kā sporta bāze Latvijas sportistiem, kas nes Latvijas vārdu pasaulē, kā arī būs vieta bērnu un jauniešu sporta attīstībai, novada iedzīvotāju dzīves kvalitātes nodrošināšanai.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un aicinām būt saprotošiem!


© www.sigulda.lv

KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi