Sestdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +16.2℃, DR vējš 3.3 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-05-12
Pašvaldība Olimpiešu svētkos godina skolēnus un pedagogus

Ceturtdien, 12.maijā Mākslu skolā „Baltais Flīģelis” notika Olimpiešu svētki, kuros godināja novada skolēnus un pedagogus, kuri saņēmuši godalgas un nominācijas novadu, valsts un starptautiskās olimpiādēs, kā arī dažādos konkursos un skatēs.

Siguldas novada un starpnovadu olimpiāžu laureāti, skolēni, kas ieguvuši nominācijas reģionālajos, valsts un starptautiskās olimpiādēs, konkursos, skatēs un sacensībās saņēma pašvaldības Pateicības. Pateicības par skolēnu sagatavošanu nozīmīgiem pārbaudījumiem saņēma arī novada izglītības iestāžu pedagogi.

Olimpiešu svētkos par sasniegumiem mācību darbā pašvaldības Pateicības tika pasniegtas:

  • Siguldas Valsts ģimnāzijas skolēniem Lotei Katrīnai Cērpai, Paulam Daugulim,Edgaram Daugulim, Niklāvam Kadiķim, Laurai Kļaviņai, Esterei Kozlinskai, Valtam Krūmiņam, Evai Pūkai, Elīzai Ilzei Malceniecei, Aleksai  Vihlo, Mārtiņam Zemlītim, Edgaram Straumanim, Justīnei Timermanei, Marijai Terlanovai, Ligitai Pudņikai, Stefi Pinsonei, Haraldam Ozolam, Līvai Oliņai, Ingum Kurzemniekam, Kristīnei Jakovļevai, Danielam Dīcmanim un Teodoram Kerimovam;
  • Siguldas 1.pamatskolas skolniecēm Lienei Beātei Arnicānei, Alisei Annai Stīpniecei un Paulai Luīzei Biteniecei;
  • Siguldas pilsētas vidusskolas skolēniem Annai Agnesei Pētersonei, Kristianam Lelim, Andrim Jenertam, Dairim Rihardam Irbem un Diānai Aleksejevai;
  • Siguldas Mākslu skolas „Baltais Flīģelis” audzēkņiem Valdim Paulam Zariņam, Līvai Spriņģei un Keitai Marcinkevičai;
  • Siguldas Sporta skolas audzēkņiem Keitai Eglītei, Liānai Lencevičai, Jekaterinai Romanovai, Oto Laivam, Jēkabam Niklāvam Janovam, Esterei Vīksnei, Magdai Ciglei un Markam Truhinam.

Diplomi tika pasniegti arī skolēniem, kuriem ir sasniegumi interešu izglītībā un godalgotas vietas Siguldas novada un starpnovadu olimpiādēs.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi

       Jūlijs 2020       
1 2 3 4 5
678910 11 12
13 141516 17 18 19
20212223 24 25 26
2728293031