Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 18. septembris
Šodien sveicam: Liesma, Elita, Alita
Laika ziņas: Sigulda +7.3℃, ZA vējš 4.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-05-17
Notiks Saulgriežu jogas un mūzikas festivāls

Vasaras saulgriežu laikā, kad daba ir pilnībā atmodusies un ir gatava mums dāvāt gada laikā uzkrāto enerģiju. Saulgriežu jogas un mūzikas festivāls sniedz iespēju smelties šo enerģiju caur meditāciju, mūziku, jogu, senajām tradīcijām un gudrībām.

Festivāls pulcēs viesus gan no Latvijas, gan ārvalstīm. No 17. līdz 19. jūnijam festivāla dalībnieki piedzīvos Gongu  nakts iekšējo saulgriežu ceļojumu pie sevis, varēs piedalīties jogas nodarbībās ar muzikālu pavadījumu, kā arī apmeklēt lekcijas un jogas nodarbības pie skolotājiem no Zviedrijas, Čīles, Igaunijas, Austrālijas, Vācijas, Beļģijas un Latvijas. Dalībnieki varēs smelties enerģiju no dažādiem lieliskiem māksliniekiem, kuri sniegs muzikālus koncertus katru vakaru. Tostarp būs iespēja apmeklēt arī Austrālijas dueta “Sacred Earth” koncertu. Netiks aizmirsts arī par pašiem jaunākajiem dalībniekiem. Festivāla ietvaros tiks piedāvāta speciāla programma arī bērnu auditorijai.

Šis festivāls ir veids, kā uzkrāt enerģiju, piekopt veselīgu dzīvesveidu un iegūt iedvesmu turpmākai sevis attīstīšanai. Tādēļ gan iesācēji, gan pieredzējuši jogas praktizētāji spēs atrast domubiedrus un ceļu uz iekšēju harmoniju.

Plašāka informācija par festivāla norisi: http://www.jogasfestivals.lv/.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi