Svētdiena, 18. augusts
Šodien sveicam: Liene, Helēna, Elena, Ellena, Liena
Laika ziņas: Sigulda +22.7℃, D vējš 4.2 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-05-19
Bez maksas varēs nodot lielgabarīta un bioloģiski noārdāmos atkritumus

Šī gada 31.maijā no plkst.14.00 līdz 18.00 šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā Siguldā, „Zemdegās” notiks bezmaksas lielgabarīta un bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanas akcija. Iedzīvotāji bez maksas varēs nodot lielizmēra atkritumus, piemēram, mēbeles, kā arī bioloģiski noārdāmos atkritumus – augļus, dārzeņus, jauktos dārza atkritumus, lapas, zāli un zarus.

Joprojām šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā bez maksas var nodot papīru (makulatūru), kartonu, tetrapakas, PET pudeles, polietilēnu, pudeļu stiklu, logu stiklu, metālu, baterijas, akumulatorus, luminiscētās spuldzes un nolietotās elektropreces (neizjauktā veidā ar visām komponentēm).

Zemnieki un lauksaimnieki bez maksas varēs nodot lauksaimniecības plēvi, minerālmēslu maisus, dārzniecībā izmantoto plēvi, lopbarības ietinamo plēvi un sietus, kā arī plastmasas kannas.

Savukārt par samaksu tiks pieņemti būvgruži (celtniecības atkritumi) 15.00 eiro/m3.

 “Jumis” pārstāvji atgādina, ka lielgabarīta atkritumus bez maksas var nodot tikai Siguldas novada iedzīvotāji, uzrādot Siguldas novadā deklarētā iedzīvotāja ID karti vai izziņu par deklarēto dzīvesvietu. Šāds apliecinājums nepieciešams arī privātpersonām, kas bez maksas nodos auto riepas.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi