Sestdiena, 17. augusts
Šodien sveicam: Vineta, Oļegs
Laika ziņas: Sigulda +17.3℃, DA vējš 2.9 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-05-19
Siguldiešiem labi rezultāti vieglatlētikas sacensībās „Siguldas Pavasaris”

Trešdien, 18.maijā Siguldas 1.pamatskolas stadionā notika tradicionālās sacensības „Siguldas Pavasaris”, pulcējot ap 150 dalībnieku no Smiltenes, Rūjienas, Olaines, Rīgas un  Siguldas. Sacensības risinājās divās vecuma grupās - „D” (U12) grupā startēja 2005.-2006.gadā dzimušie sportisti, bet „E” grupā (U10) sacentās 2007.gadā dzimušie vai jaunāki zēni un meitenes. Kopumā kuplu medaļu skaitu izcīnīja Siguldas Sporta skolas audzēkņi, pierādot, ka ir gana trenēti un spēcīgi vasaras sezonas nozīmīgākajiem startiem.

 

 

Vieglatlētikas treneres G.Blūmiņas audzēkņu panākumi:

„D” grupas zēni individuālajās disciplīnās:

  • Jānis Kravalis – 1.vieta 60m/b, 1.vieta 1000m, 3.vieta tāllēkšanā.
  • Artis Podziņš – trīs sudraba godalgas: 60m, 300m un bumbiņas mešanā.
  • Renārs Jumiķis – 2.vieta 60m/b, 3.vieta 300m.
  • Emīls Bangevics – 3.vieta 60m/b.
  • Gustavs Auziņš – 2.vieta 1000m.
  • Jānis Stūrītis – 3.vieta 1000m.
  • Kārlis Jaundžeikars – 3.vieta bumbiņas mešanā (trenere S.Ziediņa).

„D” grupas meitenes individuālajās disciplīnās:

  • Marta Balanasa – 3 zelti: 60m, 600m, tāllēkšanā.
  • Marta Klinsone – uzvara 300m, 2.vieta 60m.
  • Rūta Meistere – 2.vieta bumbiņas mešanā, 3.vieta tāllēkšanā, 3.vieta 60m.
  • Jete Laiva – 2.vieta 60m/b.
  • Jasmīne Strode – 2.vieta 600m.
  • Patrīcija Ūdre – 3.vieta bumbiņas mešanā.
  • Elza Saļņikova – 3.vieta 600m (kalnu slēpošanas trenere I.Meldere).

Stafetē 8x100m (4zēni un 4meitenes):
Uzvara Siguldas Sporta skolas I komandai (M.Balanasa, M.Klinsone, R.Meistere, J.Laiva, J.Kravalis, E.Bangevics, R.Jumiķis, A.Podziņš), otrā vieta un sudraba medaļas Siguldas Sporta skolas II komandai (J.Strode, K.Zeltiņa, G.Visocka, S.Zaksa, R.Rozens, E.Ločs, G.Auziņš, J.Stūrītis). Trešajā vietā ierindojās apvienotā Siguldas Sporta skolas / Sporta kluba „Pantera” kalnu slēpotāju komanda ar sastāvu – E.Saļņikova, E.Jansone, F.Saļņikova, L.Ciagune, K.Garančs, K.Turauskis, E.Velcis, L.Pušņins (trenere I.Meldere).

„E” grupas zēni individuālajās disciplīnās:

  • Nauris Kļaviņš – 1.vieta tāllēkšanā, 2.vieta 200m.
  • Oskars Švarckopfs – uzvara 600m.
  • Roberts Peičs – 1.vieta 1kg pildbumbas grūšanā, 3.vieta 600m.
  • Silvestrs Kalniņš – 1.vieta bumbiņas mešanā (basketbola trenere L.Bērziņa).
  • Ronijs Kristofers Skuja – 3.vieta bumbiņas mešanā (basketbola trenere L.Bērziņa).

„E” grupas meitenes individuālajās disciplīnās:

  • Nikola Bunde – 1.vieta 600m, 1.vieta bumbiņas mešanā, 2.vieta tāllēkšanā.
  • Dārta Neimane – 2.vieta 600m, 3.vieta tāllēkšanā.
  • Adele Balanasa – zelts 1kg pildbumbas grūšanā, 3.vieta 600m.
  • Estere Ūzuliņa – divas sudraba medaļas: 60m un 200m.
  • Lelde Krontāle – 2.vieta 1kg pildbumbas grūšanā.

Stafetē 8x100m (4zēni un 4meitenes):
Siguldas Sporta skolas I komanda (D.Neimane, G.Lucāne, N.Bunde, E.Ūzuliņa, N.Kļaviņš, O.Švarckopfs, R.Peičs, R.Dadzītis), bet trešajā vietā apvienotā Siguldas Sporta skolas II komanda ar vieglatlētikas, basketbola un kalnu slēpošanas audzēkņiem, kur startēja A.Balanasa, L.Krontāle, H.Ciagune, J.Kalniņa, N.Dzenis, K.Gucaļuks, P. Prancāne, A.Polis (treneres L.Bērziņa, I.Meldere, G.Blūmiņa).


Bez minētajiem medaļu ieguvējiem vēl sacensībās startēja Solveigas Ziediņas audzēkņi Ričards Līdaks, Dāvis Strazdiņš, treneres Ievas Melderes audzēkne Evelīna Balode, kā arī treneres Guntas Blūmiņas audzēkņi Annija Sildare, Keita Nikolajeva, Sintija Nežborte, Sofija Puciello, Rodrigo Švarckopfs, Eduards Nikāzis, Ņikita Morozovs, Ralfs Inbergs, Klāvs Eglītis, Mārtiņš Biķernieks, Roberts Lazdāns un Raiens Rūja, arvien pietuvojoties goda pjedestāla pakāpieniem.

Paldies Siguldas 1.pamatskolai par stadiona izmantošanu sacensību organizēšanai, Siguldas Sporta Skolas vieglatlētikas MT-5 treniņa grupas audzēkņiem par prasmīgu un apzinīgu tiesnešu pienākumu veikšanu, laika tiesnešiem S.Melderei, I.Belinskai, īpašs paldies Karīnai Putniņai un Ilzei Ratniecei par palīdzību un atbalstu sacensību organizēšanā.

Uz tikšanos nākamgad!


Informāciju sagatavoja:
Vieglatlētikas trenere Gunta Blūmiņa


© www.sigulda.lv




KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi