Pirmdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda +4.9℃, DR vējš 5.4 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-05-23
Domes Pakalpojumu centrs atsācis darbu izremontētajās telpās

Siguldas novada pašvaldības Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Santa Sāra informē, ka 23.maijā darbu Raiņa ielā 3 atsācis Siguldas novada Domes Pakalpojumu centrs, kura pakalpojumi, sākot no 4.jūnija, iedzīvotājiem būs pieejami arī sestdienās.

Remontdarbi pašvaldības Pakalpojumu centrā tika veikti, lai paplašinātu telpas, tādējādi paredzot iespēju paplašināt pašvaldības piedāvāto pakalpojumu klāstu. Telpu remontdarbi bija nepieciešami arī jauno ID karšu projekta ieviešanai, kas paredz, ka karšu personalizēšanai iedzīvotāji tiks fotografēti, tādēļ nepieciešams izveidot telpu ID karšu izsniegšanai. Siguldas novadā deklarēto iedzīvotāju ID kartes pašvaldība ierastā kārtībā sāks izsniegt no 30.maija. Savukārt Siguldas novada svētku laikā ID kartes bezmaksas tiks izsniegtas Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā, Ausekļa ielā 6.

Siguldas novada Domes Pakalpojumu centrs tika atklāts 2008.gada septembrī un tajā novada iedzīvotāji vienuviet var saņemt plašu pašvaldības pakalpojumu klāstu. Pakalpojumu centrā iedzīvotāji var saņemt galvenos pašvaldības pakalpojumus: nodot iesniegumus, saņemt izziņas par deklarēto dzīvesvietu, par pirmpirkuma atteikumu, par nekustamā īpašuma nodokļu nomaksu, par atbilstību daudzbērnu ģimenes statusam, saņemt tirdzniecības, kuģošanas un taksometru atļaujas, deklarēt dzīvesvietu, reģistrēt jaundzimušos, pieteikt bērnu pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāžu rindā un saņemt Siguldas novadā deklarēto iedzīvotāju identifikācijas kartes. Raiņa ielā 3 atrodas arī Siguldas novada Bāriņtiesa. Tāpat Pakalpojumu centrā iedzīvotāji bez komisijas maksas var veikt maksājumus pašvaldības kasē, saņemt pabalstus, reģistrēt suņus, kā arī iepazīties ar Domes lēmumiem, saņemt informāciju par pašvaldības administrācijām un iestādēm, izmantot bezmaksas pieeju datoram un internetam. Pakalpojumu centrā, iepriekš pierakstoties, iedzīvotāji var saņemt arī juridiskās konsultācijas par pašvaldības kompetencē esošajiem jautājumiem. Kopš 2014.gada Siguldas novada iedzīvotāji pašvaldības pakalpojumus Domes Pakalpojumu centrā var saņemt arī sestdienās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi