Sestdiena, 17. augusts
Šodien sveicam: Vineta, Oļegs
Laika ziņas: Sigulda +23.4℃, D vējš 2.6 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-05-29
Novadnieki, kas piektdien un sestdien nepaguva saņemt ID karti, to varēs izdarīt nākamnedēļ

Siguldas novada svētkulaikā – 27. un 28.maijā – tika uzsākta jauno ID karšu izsniegšana bez maksas. Tā kā iedzīvotāju atsaucība un interese bija ļoti liela, visas kartes izsniegt nebija iespējams. Tie novadnieki, kuri elektroniskajā rindu sistēmā izņēma numuriņu, bet nepaguva saņemt ID karti, to visas nākamās nedēļas garumā varēs izdarīt bez maksas.

Karšu izsniegšana par maksu – 5 eiro – no 30.maija turpināsies gan Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā, gan Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3. Taču tie novadnieki, kas 27. un 28.maijā saņēma elektroniskās rindas sistēmas numuriņu, bet nepaspēja saņemt ID karti, to varēs izdarīt bez maksas Pakalpojumu centrā vai Tūrisma informācijas centrā, uzrādot numuriņu un personu apliecinošu dokumentu. Bez maksas karti varēs saņemt nākamnedēļ – no 30.maija līdz 4.jūnijam.

Atgādinām, ka ID karti bez maksas varēs saņemt Siguldas novada bērni un skolēni no piecu līdz 16 gadu vecumam, pensionāri, maznodrošinātie, daudzbērnu ģimenes un iedzīvotāji ar invaliditāti, kuri kopā ar pieteikuma anketu uzrādīs arī attiecīgo apliecību vai izziņu.

Plašāka informācija par Siguldas novadā deklarēto iedzīvotāju ID karšu programmu pieejama Siguldas novada pašvaldības Pakalpojumu centrā vai piezvanot uz tālruni 67970849 vai bezmaksas tālruni 80000388, Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā, kā arī pašvaldības interneta vietnē www.sigulda.lv.

Jau ziņots, ka atzīmējot piecu gadu jubileju kopš Siguldas novadā deklarēto iedzīvotāju identifikācijas karšu programmas ieviešanas, Siguldas novada pašvaldība atklāja jauno ID karti. Jaunā ID karšu programma ietver lielāku ID karšu personalizācijas pakāpi un plašāku pieejamo pakalpojumu klāstu.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi