×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Sestdiena, 2. jūlijs
Šodien sveicam: Lauma, Ilvars, Halina
Laika ziņas: Sigulda +25.1℃, D vējš 3.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-06-02
Notiks „Sigulda Open 2016” pludmales volejbola sezonas atklāšana

4.jūnijā plkst.10.30 notiks pludmales volejbola turnīra „Sigulda Open 2016” pirmais posms. Komandu skaits un vecums gan sievietēm, gan vīriešiem ir neierobežots. Sacensības notiks pludmales volejbola laukumos pie Gaujas, Peldu ielā 2. Dalība sacensībās ir bez maksas.

Pieteikties turnīriem iespējams, rakstot uz volejbols@nuki.lv līdz katra posma iepriekšējās dienas plkst.18.00, pieteikšanās sacensību vietā līdz plkst.10.00 pie galvenā tiesneša Andra Nuķa (tālrunis 20355535).


Turpmākie pludmales volejbola turnīri notiks:

  • „Sigulda Open 2016” posmi: 2.jūlijā, 30.jūlijā, 20.augustā;
  • „KS čempionāts” posmi: 18.jūnijā, 23.jūlijā, 13.augustā.


Sacensību mērķis ir veicināt pludmales volejbola attīstību dažādām vecuma grupām Siguldas novadā. Turnīru ietvaros tiks izspēlēti konkursi, par kuru balvām parūpējušies turnīra atbalstītāji - „Nuki group”,taktisko spēļu bāze „POLIGONS", piedzīvojumu parks „Tarzāns”, „Kaķu māja” un „Siguldas boulings”.

Turnīrus organizē Siguldas novada pašvaldības Sporta pārvalde sadarbībā ar sporta klubu „NUKI”. Par izspēles gaitu un pieteikšanos sacensībām skatīt „Sigulda Open 2016” nolikumā. Papildu informācija – šeit.

Informāciju sagatavoja:
 Andris Nuķis


© www.sigulda.lv

KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi