×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +22.8℃, R vējš 4.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-06-07
Notiks skriešanas un nūjošanas seriāla „Siguldas apļi” 3.posms

Ceturtdien, 9. jūnijā, plkst.18.00 Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā (Puķu ielā 4) notiks skriešanas un nūjošanas seriāla „Siguldas apļi” 3.posms.

Skriešanas un nūjošanas aktivitātēs aicināts piedalīties ikviens interesents – sākot no pašiem mazākajiem līdz pat sirmam vecumam, veicot distanci atbilstoši savām spējām un sagatavotībai. Kopējais starts bērniem, kas dzimuši 2008.gadā un jaunākiem, tiks dots plkst.18.00, bet pārējiem plkst.18.20. Sacensību nolikumā var iepazīties ar vecuma grupām un noteikto distanci – kontrollaiku, kurā tiek fiksēti veiktie apļi.

Iepriekšējā pieteikšanās norisinās interneta vietnē www.ba2.lv, aizpildot dalībnieka anketu. Dalībnieku pieteikšanās un čipu izsniegšana notiks arī sacensību norises vietā no plkst.17.30. Dalība skriešanas un nūjošanas seriālā ir bez maksas.

Treniņsacenību atbalstītāji „Asics” un veikals „Maratons” labākajiem skrējējiem vienas stundas distancē un labākajiem skrējējiem 30 minūšu distancē pasniegs balvas – „Asics” apavus, kā arī  iespēju veikt testu un  saņemt fizioterapeita konsultāciju. Dalībniekus ar ūdeni nodrošinās SIA „Venden”.

Jau ziņots, ka treniņsacensības „Siguldas apļi” norisinās reizi mēnesī, ceturtdienās, Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā, Puķu ielā 4. Nākošais sacensību posms notiks 7.jūlijā.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi