Sestdiena, 17. augusts
Šodien sveicam: Vineta, Oļegs
Laika ziņas: Sigulda +24.2℃, D vējš 2.8 m/s
e-pakalpojumi
A- A A+


2016-06-21
Pēc zonu tarifu ieviešanas pieaudzis vilcienu pasažieru skaits

Šā gada maijā, salīdzinot ar pērnā gada maiju, AS „Pasažieru vilciens” pārvadāto pasažieru skaits ir pieaudzis par 10,1%.2016.gada maijā pārvadāti 1 598 351 pasažieri, pagājušā gada maijā – 1 451 774 pasažieri.

Pasažieru skaita pieaugums ir atsācies no šā gada aprīļa, kad tika ieviesti zonu tarifi. Aprīlī un maijā kopā AS „Pasažieru vilciens” pakalpojumus ir izmantojoši gandrīz trīs miljoni pasažieru, kas ir par 5,8% vairāk kā pērnā gada attiecīgajā periodā.

Zonu tarifu sistēma, kas ar šā gada 1.aprīli tiek izmantota biļešu cenu aprēķināšanai braucieniem elektrovilcienu kustības zonā un Siguldas maršrutā, ir solis klientu apkalpošanas kvalitātes uzlabošanas virzienā, realizējot pasažieru interesēm atbilstošus uzlabojumus. Jau šobrīd konduktori ir apgādāti ar mobiliem multifunkcionāliem kases aparātiem.

Jūlijā plānots piedāvāt iespējas iegādāties biļetes internetā un mobilo ierīču aplikācijās, un līdz gada beigām noslogotākajās stacijās uzstādīt pašapkalpošanās biļešu tirdzniecības automātus. Tāpat gada beigās tiks piedāvāta iespēja vilcienos par braucienu norēķināties ar bankas kartēm, tai skaitā bezkontakta kartēm.

Informāciju sagatavoja:
Egons Ālers

AS „Pasažieru vilciens”


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi