×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Sestdiena, 2. jūlijs
Šodien sveicam: Lauma, Ilvars, Halina
Laika ziņas: Sigulda +27.5℃, D vējš 4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-07-12
Pasaules Miera skrējiena posms notiks arī Siguldā

Pasaules Miera skrējiens ir pasaulē garākais stafetes veida skrējiens, kurš arī šogad dodas cauri Latvijai, un 7.augustā no plkst.13.00 līdz 14.00 viesosies Siguldā.

Miera skrējiens (no 2005. līdz 2012. dēvēts arī kā Pasaules Sadraudzības skrējiens) ir skrējiens, kurā cilvēki, nododot no rokas rokā miera lāpu, tiecas vairot mieru, draudzību un harmoniju kā sevī, tā arī līdzcilvēkos. Starptautiskā skrējēju komanda dodas ar miera un sadraudzības vēstījumu no valsts uz valsti, tādējādi tuvinot dažādu tautu, uzskatu un dzīves gājumu cilvēkus.

Starptautiskajai skrējēju komandai Siguldā var pievienoties ikviens – 7.augustā plkst.13.00 dalībnieki tiksies pie Gūtmaņalas, lai kopā dotos uz Svētku laukumu (ierašanās Svētku laukumā plānota ap plkst.13.35 – 13.45), kur starptautiskā komanda iepazīstinās ar sevi un dos iespēju katram no klātesošajiem paturēt rokās Miera lāpu.

Miera skrējienu 1987.gadā dibināja miera filozofs, mākslinieks un Gandija miera balvas laureāts Šri Činmojs (1931-2007). Šo gadu laikā Miera skrējiens ir iesaistījis vairāk kā 10 miljonus cilvēku no vairāk kā 150 pasaules valstīm. Eiropā skrējiens katru otro gadu savieno visas Eiropas valstis teju 25 000 kilometru skrējiena maršrutā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Pasākumi