Šajā tīmekļa vietā tiek izmantotas sikdatnes. Tās ļauj jums ērti lietot vietni, bet mums analizēt apmeklējumu.
Sestdiena, 28. maijs
Šodien sveicam: Vilis, Vilhelms
Laika ziņas: Sigulda +5.6℃, DR vējš 3.3 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-08-10
Notiks skriešanas un nūjošanas seriāla „Siguldas apļi” piektais posms

Ceturtdien, 11.augustā, no plkst.18.00 Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā notiks skriešanas un nūjošanas seriāla „Siguldas apļi” piektais posms. Kopumā šajā sezonā ieplānoti septiņi posmi.

Skriešanas un nūjošanas aktivitātēs aicināts piedalīties ikviens interesents – sākot no pašiem mazākajiem līdz pat senioriem, veicot distanci atbilstoši savām spējām un sagatavotībai. Kopējais starts bērniem, kas dzimuši 2008.gadā un jaunākiem, tiks dots plkst.18.00, bet pārējiem plkst.18.20. Sacensību nolikumā var iepazīties ar vecuma grupām un noteikto distanci – kontrollaiku, kurā tiek fiksēti veiktie apļi.

Iepriekšējā pieteikšanās norisinās interneta vietnē www.ba2.lv, aizpildot dalībnieka anketu. Dalībnieku pieteikšanās un čipu izsniegšana notiks arī sacensību norises vietā no plkst.17.30. Dalība skriešanas un nūjošanas seriālā ir bez maksas.

Kopvērtējumā treniņsacenību atbalstītāji „Asics” un veikals „Maratons” labākajiem skrējējiem vienas stundas distancē un labākajiem skrējējiem 30 minūšu distancē pasniegs balvas – „Asics” apavus, kā arī  iespēju veikt testu un saņemt fizioterapeita konsultāciju. Dalībniekus ar ūdeni nodrošinās SIA „Venden”.

Jau ziņots, ka treniņsacensības „Siguldas apļi” norisinās reizi mēnesī, ceturtdienās, Siguldas Sporta un aktīvās atpūtas centrā, Puķu ielā 4. Sestais sacensību posms notiks 8.septembrī, bet pēdējais posms – 6.oktobrī.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi