×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 29. maijs
Šodien sveicam: Maksis, Maksims, Raivis, Raivo
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2016-08-10
Turpinās iepriekšējā reģistrācija 26.Latvijas riteņbraucēju Vienības velobraucienam

 

Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā un portālā www.velo.lv turpinās iepriekšējā reģistrācija Latvijas gada lielākajam velo notikumam – 26.Latvijas riteņbraucēju Vienības velobraucienam, kas norisināsies 4.septembrī Siguldā.

 


Vienības velobrauciena dalībniekiem ir iespēja izvēlēties kādu no trīs distancēm:

Šobrīd velobraucienam pieteikušies jau vairāk nekā 2000 cilvēki, bet iepriekšējā reģistrācija turpināsies līdz 30. augustam. Dalības maksa, reģistrējoties līdz 21.augustam, 10 – 20 eiro, no 22.augusta līdz 28.augustam 20 – 25 eiro, no 29.augusta līdz 30.augustam 25 – 30 eiro, bet, reģistrējoties sacensību dienā, dalības maksa 30 – 40 eiro. Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes īpašniekiem, reģistrējoties Tūrisma informācijas centrā, 20% atlaide dalības maksai.

Atgādinām, ka šī gada Vienības velobrauciena laikā, par godu 25.Latvijas riteņbraucēju Vienības velobrauciena gadskārtai, tiks atklāts vides objekts, uz kura būs iegravēti visu 6000 dalībnieku vārdi, kas piedalījās pērn notikušajā 25.Latvijas riteņbraucēju Vienības velobraucienā. Pēc Arvīda Endziņa skices veidotais vides objekts, kurš pērn organizētajā balsojumā saņēma vislielākās Latvijas iedzīvotāju simpātijas, atradīsies Siguldā, Raiņa un Cēsu ielas krustojumā.

Latvijas riteņbraucēju Vienības velobrauciens lielu atsaucību guva pirmskara periodā – laikā no 1936. līdz 1939.gadam, kad, pateicoties prezidenta Kārļa Ulmaņa atbalstam, velobrauciens pulcēja vairākus tūkstošus dalībnieku. Velobrauciena dalībnieku rekords tika sasniegts 1939.gadā, kad tajā startēja 6226 velomīļu. Velobrauciens, pēc Ernesta Pūces un citu veloentuziastu iniciatīvas, tika atjaunots 1995.gadā. Kopš 2000.gada šos lielos riteņbraukšanas svētkus rīko Igo Japiņa sporta aģentūra.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi